Poradnik: jak wybrać najlepszą firmę sprzątającą biuro

Na rynku jest wiele firm sprzątających, jednak żeby wybrać najlepszą trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. W tym artykule omówimy je na przykładzie firmy Pozamiatane, która organizuje swoje usługi w innowacyjny sposób, wprowadzając sprzątanie w XXI wiek.

Szybki i prosty proces zamówienia
Zamówienie sprzątania w Pozamiatane zajmuje mniej więcej jedną minutę i odbywa się online. Formularz jest krótki i intuicyjny. Wystarczy, że wybierzesz opcje sprzątania co tydzień lub co dwa tygodnie i nie musisz do niego więcej wracać, zapewniając sobie cykliczne usługi. W Pozamiatane wybierasz nie tylko godzinę i termin sprzątania, ale także czas pracy sprzątacza. Usługę możesz zamówić także przez aplikację mobilną.

Terminowe sprzątanie
Jeśli uważasz, że dwie godziny to wystarczający czas na zaprowadzenie porządku w twoim biurze, dokładnie tyle możesz wykupić w Pozamiatane i tylko za tyle zapłacisz. Dzięki możliwości wyznaczenia sprzątaczowi czasu pracy możesz zaplanować godzinę zamknięcia biura zgodnie z potrzebami twoich pracowników. Dzięki temu systemowi odgłosy sprzątania, takie jak dźwięk odkurzacza nie będą nikomu przeszkadzać.

Podstawowe usługi dodatkowe
Wiele firm nalicza dodatkowe stawki za mycie okien. W Pozamiatane jest to usługa bezpłatna. Firma zadbała także o środki czyszczące. Nie musisz się martwić o zakupy i tracić czasu na ich dostarczenie. Wybierz odpowiednią opcję w formularzu zamówienia, a sprzątacz przyjedzie do ciebie w pełni wyposażony. Należy tylko zapewnić jedynie mop i odkurzacz.

Zaufane usługi
W tym biznesie zaufanie to podstawa. Dlatego Pozamiatane prowadzić dość rygorystyczną rekrutację swoich kandydatów. Każdy z nich powinien wykazać się udokumentowaną historią zatrudnienia i referencjami. Sprzątacze nie mogą być karani i jeśli są obcokrajowcami muszą mieć zgody na pracę w Polsce. Usługi firmy są także ubezpieczone od zniszczenia mienia na kwotę jednego miliona złotych. Możesz więc bez obaw o firmowy sprzęt nawiązać współpracę z pracownikiem Pozamiatane.

Opinie o sprzątaczach
Jedną z ciekawszych innowacji, jaką wprowadziło Pozamiatane jest system ocen sprzątaczy. Zamawiając usługę, system zaproponuje ci listę osób, które są dostępne w wybranym przez ciebie terminie i spełniają twoje warunki. Lista opatrzona jest zdjęciami i opiniami klientów na temat pracy danej osoby sprzątającej. Dzięki temu dokładnie możesz łatwiej zdecydować, którą osobę wybrać i masz pewność, że jest to sprawdzony człowiek, który rzetelnie wykona zlecenie. Po zakończonej usłudze ty też będziesz mógł wystawić opinię wybranej osobie i pomóc innym dobrze wybrać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *