Ugears – unikalne mechaniczne modele 3D

Nudne wieczorne chwile są naprawdę denerwujące. Człowiek siedzi, oddycha, ogląda telewizję i chyba tyle. Nic więcej — po prostu marnuje czas. Świetnym rozwiązaniem na takie wieczory stają się puzzle. Z jednej strony takie układanki są niezawodne i zawsze zajmą nam krótszą lub dłuższą, jednak z drugiej strony są już oklepane, staromodne i dla niektórych za łatwe. Z rozwiązaniem przychodzi tutaj marka UGEARS, która oferuje nam coś nowego. Dokładniej chodzi o drewniane, trójwymiarowe modele.

Każdemu może się zdawać, że takie rzeczy są trudne do złożenia i najlepiej się poddać, zanim w ogóle się zacznie. Prawda, zgodzę się z tym, że te modele nie są najłatwiejsze do złożenia, jednak mamy zagospodarowany na bite ponad dziesięć godzin!

Do wyboru mamy jak na razie tylko kilka modeli, jednak największym ich atutem jest to, że są one mobilne. Składając dla przykładu pociąg, będzie on mógł poruszać się po torach, które oczywiście są w zestawie.

Wcześniej pisałem, że jedną z możliwości do złożenia jest pociąg, dlatego może na razie skupię się na nim. Ten szablon, jak i inne, jest przeznaczony dla samodzielnego montażu, w którym nie potrzebujemy kleju ani innych takich substancji. Wystarczą same części, które składa się jak zwykłe puzzle, jednak te są w trówymiarze a w dodatku mają zdolność do „ruchu”. Z obecnej kolekcji to on jest najbardziej złożony (posiada ponad 400 elementów), a napędzany jest przez gumkę, dodatkowo posiada masę ruchomych elementów takich jak dach czy drzwiczki, które można otwierać. Ten model zapewni nam zabawy na wiele godzin, ponieważ samo złożenie zajmie nam do dwunastu godzin, po czym tygodniami można kreatywnie się bawić przez to, że pociąg potrafi jeździć po szynach.puzzle-3d-pociag-ugears-model-do-skladaniaModel pociągu można kupić pod adresem: http://tylkorelaks.pl/517-puzzle-3d-pociag-ugears-model-do-skladania.html

W tej kolekcji znajduje się także pewne cudo, a dokładniej chodzi mi o mechaniczną szkatułkę. Jest to także model, który interaktywny. Po złożeniu go, otrzymujemy malutką szkatułkę (która pomieści karty bankowe) z kołem mechanicznym. Po obracaniu owego koła, szkatułka będzie się stopniowo zamykać, albo otwierać. Tutaj także nie potrzebujemy żadnych specyfików klejących, ponieważ każdy model składa się tak samo — jak puzzle.

puzzle-3d-mechaniczna-szkatulka-ugears-model-do-skladania

Ten model możesz zakupić tutaj: http://tylkorelaks.pl/518-puzzle-3d-mechaniczna-szkatulka-ugears-model-do-skladania.html

Reszta kolekcji także jest „ruchoma” i zapewnia na początku sporo zabawy przez składanie elementów, a później, dzięki mobilności, zapewnia kreatywne zajęcia na minimum godzinę dziennie.

Osobiście uważam, że produkty firmy UGEARS są bardzo dobre (mam na myśli oczywiście trójwymiarowe puzzle). Do składania nie potrzebujemy kleju, ani innych specyfików, każdy z modeli jest ruchomy. Części są wyprodukowane z drewna brzozowego, przez co są bardzo wytrzymałe i trzeba bardzo się postarać, aby je zespsuć.

Całą ofertę możecie znaleźć na stronie: http://tylkorelaks.pl/szukaj?tag=ugears

No votes yet.
Please wait...
tylkorelaks.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *