10% rabatu na noclegi w sieci polskich hoteli

Każdy, komu zależy na tym, by podczas urlopu czy wyjazdu służbowego nocować w hotelu o wysokim standardzie, musi się liczyć z dużymi wydatkami. Rozwiązaniem jest karta lojalnościowa SILFOR, uprawniająca do 10% zniżki na usługi hotelarskie w 26 polskich hotelach.

Sieć SILFOR zrzesza niezależne hotele dwu-, trzy- i czterogwiazdkowe, usytuowane w dużych miastach, tj. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, ale i w mniejszych, np. Starachowicach czy Dusznikach-Zdroju. Posiadacze karty lojalnościowej mogą skorzystać z 10% rabatu we wszystkich partnerskich hotelach.

– Nasz program stale się rozwija i docelowo w każdym dużym mieście w Polsce chcemy mieć hotel partnerski – tłumaczy Ewa Augustynowicz, manager projektu SILFOR. – W ostatnich miesiącach odnotowaliśmy wzrost popularności naszej sieci wśród gości hoteli zrzeszonych, którym wydaliśmy już 10 000 kart lojalnościowych. Widzimy również ogromne zainteresowanie projektem wśród właścicieli hoteli – dodaje Ewa Augustynowicz.

Wygodna i szybka rezerwacja

Dla komfortu osób poszukujących najlepszych ofert hoteli, pod adresem www.silfor.pl, został uruchomiony nowoczesny portal rezerwacyjny. Rezerwacja zajmie dosłownie chwilę, a na stronie można zobaczyć wszystkie obiekty w sieci SILFOR. Żeby skorzystać z 10% rabatu na usługi hotelarskie wystarczy minimum raz być gościem dowolnego hotelu z sieci SILFOR.

Szansa dla hoteli

SILFOR jest jedyną siecią w Polsce, skupiającą się wyłącznie na hotelach niezależnych, a przynależność do niej wiąże się z wieloma korzyściami, m.in. niskokosztowym kanałem sprzedaży. Ogromną zaletą jest też to, że aż 60% osób posiadających kartę to goście powracający, więc sieć jest nie tylko szansą na dotarcie do nowych gości, ale także na zwiększenie ich lojalności.

Sieć SILFOR – Polskie Hotele zrzesza 26 niezależnych hoteli z całej Polski. Jest to rozwiązanie atrakcyjne dla gości hotelowych, którzy mogą skorzystać z portalu rezerwacyjnego i 10% rabatu na wszystkie usługi hotelowe. Hotele korzystają na współpracy poprzez wspólne, wzajemnie niekonkurencyjne, działania.

Sieć SILFOR – Polskie Hotele:

 1. Hotel EUROPEJSKI, 3*, Wrocław

 2. Hotel POLONIA, 3*, Wrocław

 3. Hotel AMBER, 3*, Gdańsk

 4. Hotel LECH, 2*, Poznań

 5. Hotel MIESZKO, 3*, Gorzów Wielkopolski

 6. Hotel BOSS, 3*, Warszawa – Wawer

 7. Pensjonat REYMONTÓWKA, 3*, Kościelisko

 8. Hotel VABANK, 3*, Golub Dobrzyń

 9. Hotel PANORAMA, 3*, Szczecin

 10. Hotel WITEK, 4*, Kraków – Modlniczka

 11. Hotel HUGO, 3*, Kędzierzyn – Koźle

 12. Hotel PIAST, 2*, Wrocław

 13. Hotel NEAPOL, 3*, Ciechocinek

 14. Hotel RELAKS, 3*, Wola Ducka k/ Warszawy

 15. Hotel SONATA, 3*, Duszniki Zdrój

 16. Hotel SENATOR 3* Starachowice

 17. Hotel PAŁAC LUCJA, 3*, Zakrzów k. Gogolina

 18. Hotel 3 ŚWIATY, 3*, Gliwice

 19. Hotel JAŚ WĘDROWNICZEK, 2*, Rymanów

 20. Hotel DIAMOND’S RZEMIEŚLNIK, Zakopane

 21. Hotel POD ZŁOTĄ RÓŻĄ, 3*, Kielce

 22. Hotel SENATOR GRAN VIA, 3*, Będziemyśl k. Rzeszowa

 23. Aparthotel STARA PRZĘDZALNIA, Żyrardów

 24. Hotel JAN, 3*, Sępólno Krajeńskie

 25. Hotel DELFIN, 4*, Dąbki

 26. Hotel LORENZO, 4*, Kraków

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *