AB S.A. dystrybutorem napędów optycznych ASUS

ASUS rozszerza współpracę z AB S.A., czołowym dystrybutorem IT i elektroniki użytkowej w Europie. Od października br. będzie u niego dostępna pełna linia napędów optycznych producenta, w tym najnowsze modele SBW-S1 PRO i BW-16D1H-U PRO.

Na polskim rynku napędy optyczne ASUS są jednymi z częściej wybieranych przez użytkowników. Firma ma w swojej ofercie zróżnicowane portfolio rozwiązań od zewnętrznych, szybkich napędów Blue-Ray i stylowych DVD Slim, po wydajne i energooszczędne do zastosowań wewnętrznych.

Ostatnio do sprzedaży wprowadzony został pierwszy na świecie zewnętrzny napęd Blu-ray™ z wbudowaną kartą dźwiękową zapewniającą dźwięk przestrzenny (7.1) ze wzmacniaczem obsługującym 600 omowe słuchawki. Impresario SBW-S1 Pro z funkcją odtwarzania filmów Blu-ray, Blu-ray 3D™ i DVD z możliwością konwersji Full HD i 3D jest doskonałym uzupełnieniem kina domowego. To również idealne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych – nagrywa płyty Blu-ray z prędkością 6X. Współpracuje z komputerami PC i Mac. Został nagrodzony CES Innovation.

Wśród nowości w ofercie producenta znajduje się także model BW-16D1H-U PRO, czyli zewnętrzny napęd optyczny Blu-Ray, który charakteryzuje się bardzo szybkim nagrywaniem płyt, obsługą płyt M-Disc i zwiększonym bezpieczeństwem dzięki szyfrowaniu Disc Encryption II. Technologia Magic Cinema umożliwia oglądanie filmów Blu-ray 3D, konwersję 2D na 3D oraz zwiększanie rozdzielczości filmów DVD. Dodatkowym jego atutem jest atrakcyjny, elegancki wygląd.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *