Nie tylko estetyka

Smartfon to gadżet bez którego nie wyobrażamy sobie już życia. Jest podręcznym biurem, centrum rozrywki i umożliwia nam łączność ze światem. Żeby służył nam jak najdłużej, wymaga szczególnego traktowania.

Telefon można bardzo łatwo uszkodzić – towarzyszy nam bowiem podczas większości codziennych zajęć. Może upaść, zostać zgnieciony czy zalany wodą. Naprawa nie zawsze jest możliwa, lepiej więc zapobiegać zniszczeniu niż naprawiać.

iphone-338964_1280Najdelikatniejszym i najbardziej narażonym na uszkodzenia elementem jest ekran. Warto zabezpieczyć go folią ochronną, która chroni przed zarysowaniami i zabrudzeniem. Folia powinna być jednak bardzo starannie przyklejona, by nie dostały się pod nią żadne zanieczyszczenia – może to utrudnić korzystanie z urządzenia i dać efekt odwrotny od zamierzonego.

Bardzo niekorzystnie na działanie smartfona może wpływać kurz, dlatego należy na co dzień dbać o jego czystość, ale koniecznie przy pomocy specjalnie do tego celu przeznaczonych delikatnych ściereczek i pędzelków.

Futerał na nasze urządzenie to nie tylko kwestia estetyki, ale konieczność. Jeżeli chcemy, by służył nam bezawaryjnie i długo, koniecznie trzeba o niego dbać każdego dnia, może mu bowiem zaszkodzić nawet zbyt wysoka lub zbyt niska temperatura. Jak wybrać odpowiednie etui? Kolor i fason to kwestia gustu, ale resztę należy poważnie przemyśleć. Najlepiej „ubierać” sprzęt w osłonkę przeznaczoną dla konkretnego modelu – będzie miała wtedy odpowiedni rozmiar i ochroni aparat we właściwy sposób. Dobrym rozwiązaniem jest futerał, który zakładamy na telefon na stałe. Wykonany z przezroczystej gumy lub silikonu ochroni nie tylko ekran, ale również tył i boki smartfona.

Skórzana kabura pozwoli przypiąć urządzenie do paska spodni, a występujące w wielu wzorach i kolorach pokrowce,z których w razie potrzeby smartfony łatwo wysunąć, to ozdoba każdej damskiej torebki. Idealny futerał to taki, który zapewnia ławy dostęp do urządzenia, maksymalnie je chroni, a jednocześnie cieszy oko estetycznym wykonaniem.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *