PREMIUM – najwyższy certyfikat jakości dla Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Jedną z najbardziej obiektywnych i miarodajnych ocen jakości hotelu i świadczonych usług jest odpowiedni certyfikat.

Nowo otwarty Hotel SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju otrzymał (podobnie jak dwa istniejące już Hotele SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój i Wzgórza Dylewskie) po obszernym i anonimowym audycie przeprowadzonym przez niezależne, renomowane Niemieckie Stowarzyszenie Wellness, certyfikat jakości w najwyższej kategorii – PREMIUM.

Certyfikat PREMIUM otrzymują, na dwa lata, wyłącznie wiodące obiekty, które łącznie uzyskają minimum 75% możliwych do uzyskania punktów. Profesjonalni audytorzy poddają ocenie siedem dziedzin działalności hotelu (m.in. funkcjonalność i jakość, kompetencja i dbałość o gości, czy serwis i informacja), uwzględniając przy tym 1500 kryteriów. Hotele SPA Dr Irena Eris są jedynymi polskimi hotelami, które otrzymały certyfikat w kategorii PREMIUM i które co dwa lata poddają się wnikliwemu audytowi począwszy od oceny całościowej koncepcji wellness, jakości wellness i SPA oraz wszystkich działów od front office, poprzez housekeeping i na gastronomii kończąc.

Niemieckie Stowarzyszenie Wellness (DWV) działa od prawie 20 lat, nie tylko w Niemczech, ale i 13 innych krajach świata, oceniając obiekty wellness i spa. Głęboka znajomość rynku wellness i spa, niezależność, brak powiązań z komercyjnymi lub ideologicznymi interesami sprawiają, że stowarzyszenie jest uznanym doradcą i partnerem w tej dziedzinie. Jednym z ważniejszych dążeń DWV jest tworzenie standardów jakościowych w hotelarstwie wellness i spa. Wytyczne jakościowe sformułowane przez DWV po raz pierwszy w roku 1993 były w Niemczech od tej pory wielokrotnie traktowane jako wzór i stały się podstawą do opracowywania klasyfikacji oraz prowadzenia kooperacji marketingowej. Zaufanie do kompetencji oraz wszechstronnego doświadczenia Stowarzyszenia i jego ekspertów sięga obecnie także poza granice Niemiec.

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój dołączył również do członków elitarnej, międzynarodowej organizacji International SPA Association (ISPA) z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Hotele SPA Dr Irena Eris są jedynymi członkami reprezentującymi polskie hotele.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *