POLSKA JEST NAJFAJNIEJSZA!

Tego lata rządzi Polska! Redakcja Travelera postanowiła wyruszyć w różne zakątki naszego kraju, aby poznać go z trochę innej perspektywy. Roztocze kajakiem, Kaszuby konno, Warmia rowerem, Poznań rikszą czy Warszawa metrem – to tylko niektóre warte poznania miejsca, jakie pojawią się w temacie głównym magazynu.

Niebanalny środek transportu to był nasz klucz do sierpniowego tematu numeru. Podglądaliśmy najpiękniejsze, najbardziej niezwykłe miejsca w naszym kraju. Z każdym kolejnym dniem nasz zachwyt rósł – tłumaczy we wstępie redaktor naczelna miesięcznika, Martyna Wojciechowska.

O czym jeszcze będziemy mogli przeczytać na łamach nowego numeru Travelera? Dzięki fotoreportażowi z Hiszpanii, czytelnicy dowiedzą się więcej o tradycji wznoszenia żywych wież z ludzi, jak w 48 godzin zwiedzić egzotyczną Hawanę, a także czy można tanio zorganizować wyprawę do Argentyny. Dodatkowo będzie można przeczytać relację z podróży na Wyspy Korzenne, reportaż o mormonach mieszkających w Salt Lake City oraz poznać miejsce miesiąca miesięcznika Traveler czyli przepiękną, leżącą na trzydziestu trzech wyspach, szwedzką Karlskronę.

Najnowszy, sierpniowy numer National Geographic Traveler, wraz z rozszerzonym, wzbogaconym o dodatkowe treści, filmy i galerie zdjęć, wydaniem na tablety, dostępny jest na rynku od dziś, 24 lipca.

Przypominamy, że wciąż trwa wakacyjny plebiscyt „7 nowych cudów Polski”, w którym o wygraną walczy 16 niezwykłych miejsc z całego kraju. Głosować można do 22 września na stronie: http://7cudow.national-geographic.pl/. Na rynku wciąż dostępny jest numer specjalny National Geographic Traveler „Cuda Polski”, przedstawiający 28 najpiękniejszych zakątków naszego kraju, które zostały nagrodzone w czterech poprzednich edycjach plebiscytu.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *