Sale szkoleniowe w Krakowie

W dużych miastach, takich jak Warszawa, Gdańsk czy Kraków znajduje się wiele nowoczesnych obiektów oferujących sale szkoleniowe. W tym artykule zapraszamy do krótkiego przeglądu ciekawych miejsc na szkolenia w Grodzie Kraka.

Kraków przyciąga klientów biznesowych nie tylko nowoczesnymi i świetnie wyposażonymi salami szkoleniowymi. W dawnej stolicy Polski znajduje się też wiele cennych zabytków, a samo miasto tętni życiem o każdej porze dnia i nocy. Szkolenia w Krakowie są więc atrakcyjną propozycją – sprawdźmy, gdzie warto wynająć sale.

hotel_pod_wawelem_obiekt

Godnym polecenia obiektem jest Hotel Pod Wawelem zlokalizowany w centrum miasta, u stóp Zamku Królewskiego. Sąsiedztwo Rynku Głównego oraz najważniejszych szlaków turystyczno-komunikacyjnych jest mocnym atutem, ale obiekt oferuje też świetnie wyposażoną salę szkoleniową. Zmieści się w niej 70 osób, a jej zaletą są wysokie, przeszklone ściany, przez które rozlega się malowniczy widok na Zamek Królewski oraz Wisłę.

Ciekawe sale szkoleniowe w Krakowie znajdziemy też w Centrum Konferencyjnym Willa Decjusza. Obiekt stylizowany na renesansowy pałac oferuje aż jedenaście sal położonych na trzech kondygnacjach renesansowego pałacu. Atutem Willi Decjusza jest też malowniczy park, gdzie można odpocząć w czasie przerwy pomiędzy kolejnymi wykładami.

Sale szkoleniowe w Krakowie oferują również dobrze znane wszystkim hotele, takie jak choćby Radisson Blu Hotel. Obiekt położony tuż przy Plantach jest gwarancją udanego spotkania – oferuje nie tylko nowoczesne wyposażenie sal, ale i wykwalifikowaną obsługę. Największa z sal „Carmen” umożliwia przeprowadzenie szkolenia dla 150 osób, ale do dyspozycji są też bardziej kameralne pomieszczenia, adekwatne do liczby uczestników

Innym hotelem należącym do znanej sieci jest BEST WESTERN Kraków Old Town w centrum miasta.
Hotel Posiada dwie sale szkoleniowe wyposażone w wysokiej jakości sprzęt techniczny: Sala Parkowa pomieści 60 osób, natomiast Sala Kameralna 40. Warto dodać, że obiekt oferuje
menu komponowane indywidualnie dla każdego organizatora szkoleń.

Jak znaleźć sale szkoleniowe Kraków? Wystarczy odwiedzić portal konferencyjny www.e-konferencje.pl gdzie znajdują się sale biznesowe z całej Polski.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *