Hity programowe Romance TV Maj 2012

Ślubna gorączka przez cały maj!

Maj w Romance TV to miesiąc poświęcony wyjątkowym chwilom jakie przeżywają pary zakochanych podczas składania przysięgi małżeńskiej. W każdy piątek na widzów czeka szczególna atrakcja programu pod hasłem „Cumy rzuć!” – Rejs ku szczęściu. Co niedzielę o godzinie 20.00, w romansach i komediach romantycznych, wszystko będzie kręcić się wokół najpiękniejszych ceremonii zaślubin. A w ostatnią niedzielę maja, w wieczór Zielonych Świątek, nastąpi wielki finał ślubnej gorączki. Także przez cały następny dzień Romance TV zaprezentuje swoim widzom najlepsze produkcje telewizyjne, których akcja toczy się wokół przysięgi miłości.

04.05.2012, g. 20.00 „Rejs ku szczęściu – podróż poślubna do Marrakeszu”, Premiera telewizyjna

Organizatorzy ślubów, Maria i Daniel mają zaopiekować się podczas rejsu aż dwójką świeżo upieczonych małżeństw. Nowożeńcy wybrali legendarny „Statek Marzeń”, by dobić na nim do przysłowiowego portu szczęścia. Na pierwszy rzut oka wydaje się jednak, że partnerzy – i to w obu przypadkach – kompletnie do siebie nie pasują. Jedno małżeństwo zaskakuje zbyt dużą różnicą wieku, natomiast drugą parę , podobno na siłę, wyswatała siostra panny młodej.

11.05.2012, g. 20.00 „Rejs ku szczęściu – podróż poślubna na Korfu”, Premiera telewizyjna

Organizatorzy ślubów, Maria i Stefan tym razem mają się zaopiekować dwoma parami – małżeństwem, które pragnie urządzić na pokładzie MS Deutschland srebrne wesele oraz parą, która dopiero ma zamiar wstąpić w związek małżeński. Okazuje się jednak, że małżeństwo z dwudziestopięcioletnim stażem ma kłopoty – kobieta przed laty zakochała się w pewnym Greku i ukrywała to przed mężem. Los chce, że spotyka go na pokładzie statku. Na szczęście Stefan i Maria potrafią poradzić sobie z wszelkimi trudnościami.

18.05.2012, g. 20.00 „Rejs ku szczęściu – podróż poślubna do Sewilli”, Premiera telewizyjna

Tym razem organizatorzy ślubów, Maria i Stefan udają się do Sewilli, stolicy Andaluzji. Mają tam urzeczywistnić wyjątkowe marzenie przyszłych małżonków, albowiem Sarę i Floriana łącza z tym miastem wyjątkowe związki. Florian tu się urodził – dlatego oboje z przyszłą żoną marzą o tym, by właśnie tu stanąć na ślubnym kobiercu. Dla organizatorów, Marii i Stefana podróż okazuje się nie lada wyzwaniem, poza tym nie wszystko przebiega zgodnie z planem. Problemy pojawiają się jeden za drugim…

25.05.2012, g. 20.00 „Rejs ku szczęściu – Miesiąc miodowy w Chile”

Podróż poślubna do Chile na pokładzie MS Deutschland stanowi dla dwóch, już nie najmłodszych małżeństw nie lada wyzwanie emocjonalne. A to dlatego, że podczas rejsu zaplanowano nietypowy zjazd rodzinny. Jedna z par będzie musiała rozliczyć się ze swoją skomplikowaną przeszłością.

06.05.2012, g. 20.00 „W drodze na ślub”

Paula wciąż tęskni za Janem, swoim byłym ukochanym, który opuścił ją przed ośmioma laty. I to brutalny sposób – zostawił ją samą na stacji benzynowej na kompletnym pustkowiu. Paula skończyła studia pedagogiczne i jest nauczycielką w Berlinie. Mieszka ze swym przyjacielem Joshem, który bardzo jej pomaga w trudnych chwilach. Josh jest homoseksualistą. Kiedy Paula dowiaduje się o ślubie byłego ukochanego Josh proponuje jej, by pojechali razem na wesele. Chce, by Paula raz na zawsze pozbyła się złudzeń. Sprawy przyjmują jednak całkowicie inny obrót…

13.05.2012, g. 20.00 „Odwaga”

Jenny i Max poznali się na kongresie kardiologów i zakochali się w sobie. Max jest niestety żonaty, tak więc po romantycznej kolacji pozbawia Jenny złudzeń co do przyszłości ich relacji. Los jest jednak nieprzewidywalny: Jenny i Max spotykają się ponownie na weselu szwagierki Maksa. Nie potrafią już ukryć swych uczuć.

20.05.2012, g. 20.00 „Wesele mojego taty”

Właściwie Anna ma wszystko, czego potrzeba, aby wieść szczęśliwe życie. Pracuje jako lekarz w szpitalu, którego ordynatorem jest jej ojciec Max. Ukochana żona Maxa zmarła w zbyt młodym wieku, a on poznał i pokochał nową kobietę, z czym Anna nigdy do końca się nie pogodziła.

27.05.2012, g. 20.00 „Wesele mojej matki”

Niezamężna projektantka dziecięcych ubrań nie jest zadowolona z podwójnego ślubu, jaki planują jej matka i młodsza siostra. Podczas spotkania całej rodziny sytuacja zaostrza się jeszcze bardziej. Wszyscy członkowie z trudem poskramiają miotające nimi emocje.

28.05.2012, g. 10.55 „Rosamunde Pilcher: Serca na wietrze”

Zwykle dzień zaślubin jest najpiękniejszym dniem w życiu dwojga ludzi. Inaczej sprawa ma się w przypadku lorda Douglasa Chandona i jego narzeczonej Sophie of Winterston – im los od samego początku daje znaki, że nie są sobie przeznaczeni. Sophie spotyka swoją pierwszą miłość – lekarza Justina – który kiedyś wyjechał, by leczyć biednych w Afryce…

28.05.2012, g. 12.25 „Inga Lindström: Ślub w Hardingsholm”

Młoda pilotka ma dostarczyć samolotem suknię ślubną na wyspę Hardingsholm. Obecny na miejscu mężczyzna niespodziewanie zaprasza ją swój na wieczór kawalerski. Na przyjęciu wszyscy zatruwają się rybą. Okazuje się, że budująca drewniane domy firma mężczyzny prawdopodobnie używa środków ochrony drewna zatruwających środowisko.

28.05.2012, g. 13.55 „Rejs ku szczęściu – Miesiąc miodowy w Arizonie”

Dwoje konsultantów ślubnych ze statku wycieczkowego usiłuje zorganizować podróż poślubną do Arizony dla dwóch świeżo poślubionych par. Nad przygotowaniami wkrótce zbierają się czarne chmury. Jedna z kobiet dowiaduje się, że cierpi na rzadką chorobę. Nowożeniec z drugiego małżeństwa odkrywa dramat w swojej rodzinie.

28.05.2012, g. 15.25 „Inga Lindström: Fałszywy narzeczony”

Nina jest zmuszona poprosić swego surowego ojca o pomoc finansową. By dodać sobie otuchy zabiera do rodzinnej posiadłości swego przyjaciela. Wkrótce Nina przekonuje się, ze kłamstwo ma krótkie nogi.

28.05.2012, g. 16.55 „Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna na Hawaje”

Dwie pary nowożeńców spełniają swoje marzenia o podróży na Hawaje na pokładzie MS Deutschland. Ich szczęście zostanie niestety zakłócone. Jedno z małżeństw jest przekonane, że także na pokładzie statku ktoś ich śledzi. Druga para musi rozważyć swoją przyszłość zawodową.

28.05.2012, g. 18.25 „Nigdy nie wierz zięciowi!”

Ich pierwsze spotkanie nie było zbyt satysfakcjonujące. Adwokat Gerhard König, jadąc rowerem, zostaje potrącony przez Mercedesa, którego kierowcą jest młody mężczyzna imieniem Chris. Jeszcze tego samego wieczoru Gerhard dowiaduje się, że sprawcą wypadku był przyjaciel jego córki, czyli jego przyszły zięć. Od tej chwili 68-latek zaczyna dokładnie obserwować poczynania przyszłego członka rodziny. Koniec końców okazuje się, że znienawidzony Chris pochodzi z wpływowej i zamożnej rodziny. W końcu adwokat traci orientację w zaistniałej sytuacji…

28.05.2012, g. 20.00 „Ratunku, moja córka wychodzi za mąż”

To się zdarza: córka wyjeżdża jako młoda dziewczyna do Ameryki, aby przez rok pracować jako opiekunka do dzieci. Wraca jako młoda kobieta z mocnym postanowieniem wyjścia za mąż. Nic dziwnego, że jej determinacja jest dla jej ojca Juliusza szokiem: jego córeczka Julia ma dopiero dwadzieścia lat, a jej chłopak Thomas Berner dawno przekroczył trzydziestkę! Dlatego ojciec robi wszystko, aby wybić dziecku z głowy ten związek. Relacja ojca z córką jest wystawiona na poważną próbę.

28.05.2012, g. 21.30 „Miodowy miesiąc dla czworga”

Miriam i Tom są ze sobą od pół roku i postanawiają się pobrać. Ślub i wesele sponsorują szczodrzy rodzice Toma. Stawiają jednakże młodym warunek: chcą razem z nowożeńcami pojechać w podróż poślubną do Włoch.

Premiera TV: początek 3. sezonu serialu „Krąg miłości”

Już 23. maja, w Romance TV rozpocznie się kolejny sezon serialu „Krąg miłości”. W każdy czwartek, widzowie będą mogli cieszyć się dwoma premierowymi odcinkami 3. sezonu serialu, w którym nareszcie zabrzmią ślubne dzwony!

23.05.2012, g. 20.00 „Krąg miłości”, Premiera telewizyjna

Wreszcie biją weselne dzwony! Marlena i Christian zawierają uroczysty ślub. Clara bardzo się cieszy i kwituje wszystko stwierdzeniem: Kleistowie wreszcie stali się prawdziwą rodziną. Marlena rodzi syna. Rodzina Kleistów cieszy się z narodzin nowego potomka.

26. maja: Dzień Matki w Romance TV

Z okazji Dnia Matki Romance TV przygotował cztery komedie poświęcone troskliwym mamom i ich ukochanym rodzinom.

26.05.2012, g. 17.00 „Mama i milioner”

Leonia, samotna matka, ma poważne zmartwienie: były partner zostawił jej po sobie gigantyczne długi. Od tej pory młodej sprzedawczyni kosmetyków wciąż brakuje pieniędzy. Aby wyjść z trudnej sytuacji, decyduje się na związek z milionerem. Jednocześnie zakochuje się w Oliwierze, nowym koledze z pracy.

26.05.2012, g. 18.30 „Pan Niania – Mąż dla mamy”

Energiczna trzydziestokilkuletnia kobieta zatrudnia za pomocą agencji pośredniczącej młodego homoseksualistę jako „nianię” swych dzieci. Ten z kolei namawia swojego najlepszego przyjaciela, by wziął tę pracę za niego. Tak więc dzieci mają nianię, która okazuje się atrakcyjnym uwodzicielem kobiet. Podrywacz zyskuje jednak ich sympatię, a ponadto przypada do gustu również ich matce, która nadal jest przekonana, że ma do czynienia z gejem.

26.05.2012, g. 20.00 „Wizyta Mamy”

Po kłótni z siostrą i współlokatorką Luiza przeprowadza się do córki Christiane, która jest lekarką i samotnie wychowuje dziecko. Matka przemeblowuje jej mieszkanie, zwalnia sprzątaczkę i próbuje wyswatać córkę. Tymczasem Christiane jest już związana ze swym młodszym kolegą z pracy. Ponieważ różnica wieku jest spora, ukrywa związek przed matką i swoją córką Jette. Dawna sympatia Christiane, Stephen, też stara się o względy lekarki. Chaos poteguje się, kiedy swataniem mamy zaczyna się zajmować również Jette.

26.05.2012, g. 21.30 „Wizyta Mamy”

Karin nieźle godzi obowiązki pani domu z życiem zawodowym. Tak przynajmniej mniemają jej mąż Peter i dwaj synowie. Jednakże to tylko fasada, rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, przeciążona obowiązkami Karin najchętniej zostawiłaby wszystko i uciekła, gdzie pieprz rośnie.  Pewnego dnia staje się cud – Karin wygrywa tygodniowy pobyt w luksusowym, nadmorskim ośrodku SPA. Zamiast wypoczywać w spokoju, Karin wdaje się w romans, który przysparza jej masę kłopotów.

Charlotte Link: dawka fascynującej romantyki na Zielone Świątki

W dniu Zielonych Świątek Romance TV przygotował cztery wciągające ekranizacje bestsellerowych powieści autorki Charlotte Link. Wieczór otworzy premiera telewizyjna wspaniałej produkcji „Obcy gość”.

27.05.2012, g. 21.30 „Charlotte Link: Obcy gość”, Premiera telewizyjna Rebecce Brandt, emerytowanej pracownicy socjalnej życie po śmierci męża straciło wszelki sens. Niespodziewanie pojawia się u niej dawny przyjaciel w towarzystwie młodych ludzi, którzy wybierali się autostopem do Prowansji. Para pyta, czy może rozbić namiot w ogródku Rebeki. Kobieta się zgadza. Okazuje się, że niespodziewani goście mają zamiar wykorzystać starszą kobietę.

27.05.2012, g. 23.05 „Charlotte Link: Zdrada”

Jak co roku Peter Simon wyjeżdża na „męski urlop” ze swym przyjacielem Christophem. Wybierają się na żagle na południe Francji. Peter czule żegna się ze swą żoną Laurą i córką Sophie. Wkrótce okazuje się, że karta kredytowa Laury jest zastrzeżona. Początkowo Laura podejrzewa zwykłe nieporozumienie, lecz niebawem dowiaduje się, że firma męża zbankrutowała, dom zajął komornikm, a po Peterze zaginął wszelki ślad.

28.05.2012, g. 00.35 „Charlotte Link: Zdradliwa kolia”

Skrzypaczka Clara, członek zespołu muzycznego Cappella Brancacci, nagrywa we Florencji następny koncert, kiedy niespodziewanie odwiedza ją kochanek Bert Behringer, żonaty dyrektor wydawnictwa. Dziewczyna ma nadzieję, że przyjechał, by powiadomić ją o rozwodzie z żoną. Zamiast dobrej wiadomości Clara otrzymuje od kochanka prezent pożegnalny – kosztowną kolię. Mężczyzna twierdzi, że nie będą się już spotykać i że zamierza zakończyć romans. Clara zanosi drogocenną kolię do pokoju hotelowego. Wkrótce potem dziewczyna zostaje znaleziona martwa.

28.05.2012, g. 02.05 „Charlotte Link: Przerwane milczenie”

Jak co roku rodziny Alexandra, Tima i Leona wyjeżdżają na tradycyjny urlop do „Stanbury House”. Na miejscu zauważa, że za idylliczną fasadą posiadłości kryje się mroczna tajemnica.

 

Powyższe informacje mogą ulec zmianie.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *