Wystrój na każdą porę roku

Wielofunkcyjność, uniwersalność i perfekcyjny design to główne cechy, które powinny posiadać meble idealne. Rozpoczynający się właśnie sezon letni pozwala nam na kreatywne szaleństwo w kwestii aranżacji balkonów czy ogrodów. Jednak ciepłe miesiące nie trwają długo, a meble muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach, by nie ulec zniszczeniu. O pomysłach na uniwersalną dekorację w domu i poza nim opowiada Petra, Łowczyni Stylu z Bonami.pl.

Polska położona strefie klimatów umiarkowanych ciepłych, dzięki której dane jest nam zaznać różnorodności pogodowej. W trakcie cieplejszych miesięcy posiadacze balkonów, tarasów czy ogrodów spędzają swój wolny czas na świeżym powietrzu. Jednak mamy również podobną ilość miesięcy chłodnych lub zimnych i dlatego warto zaplanować wystrój otwartej przestrzeni tak, by nie martwić się o miejsce i sposób przechowywania dekoracji w zimie.

Oświetlenie ma znaczenie

„Każdą aranżację powinniśmy rozpocząć od zaplanowania oświetlenia. Oczywiście nasz taras czy ogród powinien być wyposażony w całoroczne lampy, oświetlające na przykład bramę wejściową czy taras, jednak w okresie letnim, kiedy spędzamy tam więcej czasu z bliskimi lub czytając książkę, warto stworzyć dodatkowe punkty świetlne, które dadzą więcej światła i nie zmęczą naszych oczu” – doradza Petra, Łowczyni Stylu z Bonami.pl.

Oświetlenie nie musi być stałym elementem, który raz ustawiony nie może zmienić już swojego miejsca – kreatywność właścicieli może nie mieć końca. Bonami.pl przygotowało wiele inspirujących lamp, które idealnie wpasują się do pomieszczeń zamkniętych, jak i do ogrodów. Lampa wisząca Rosary charakteryzuje się tym, że mocowana jest za pomocą haczyka, dzięki czemu możemy zmienić jej ustawienie w każdej chwili. Dzisiaj może oświetlać balkon, a jutro sypialnię. Rosary wyróżnia eleganckie ukrycie kabla wieloma drewnianymi koralami, które wprowadzą ciekawy klimat. Dla pasjonatów nowoczesnego designu Bonami.pl przygotowało lampę Yoyo – o kształcie kultowej zabawki. Lampa daje dużo światła, dodatkowo może być postawiona w dowolnym miejscu. Można ją również wykorzystać jako świecący, mały stolik. Podobnym rozwiązaniem niesztampowego oświetlenia charakteryzują się lampy Mimo, które swym wyglądem przypominają kamienie. W ogrodzie wyglądają niczym nadmorskie głazy ukryte w trawie, a użyte w pomieszczeniach nadadzą im kameralnego, romantycznego charakteru.

Wewnętrzne i zewnętrzne dodatki

Meble, mające w swojej nazwie przymiotnik „ogrodowe”, nie są dedykowane wyłącznie otwartym przestrzeniom. Wiele produktów nadaje się również do aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, przez co nadadzą im lekkości i wakacyjnego klimatu – nawet w czasie mroźnej zimy. Na Bonami.pl dostępne są meble Safavieh, łączące klasyczny design z orientalną nutą. Pasują one zarówno do mieszkań, jak i ogrodów. Przykładem jest barek ogrodowy Grand Tea – swoim oryginalnym kształtem i konstrukcją podbije serca wszystkich mieszkańców. Stworzony jest z drzewa akacjowego oraz ocynkowanej stali. Można go używać jako baru, ale sprawdzi się również jako ciekawa szafa w przedpokoju lub gabinecie.

„Największym problemem wszystkich mieszkań czy domów – bez znaczenia, jakiej są wielkości – jest brak miejsca do siedzenia, kiedy planujemy rodzinne imieniny lub większe spotkanie z przyjaciółmi. Z tym problemem uda nam się wygrać dzięki designerskim stołkom Atticus, dostępnym w wielu wersjach kolorystycznych. Wyglądem przypominają zamknięte wazony zdobione dekoracyjnymi wycięciami. Takie stołki sprawdzą się jako miejsce do siedzenia w ogrodzie czy na tarasie, ale również nadadzą wielkomiejskiego charakteru rodem z Nowego Jorku w każdym nowoczesnym salonie” – dodaje Petra, Łowczyni Stylu z Bonami.pl.

Sofy, pufy, leżanki czy krzesła to najbardziej uniwersalne meble, które można użyć w domu oraz w ogrodzie. W ofercie Bonami.pl znajdują się kolorowe leżaki Beach z drzewa eukaliptusowego, na których można się opalać, ale również wykorzystać je w aranżacji oryginalnej sypialni lub w pokoju dziecięcym. Podobnie użyć można miękkich puf Lona. Ciekawym rozwiązaniem jest również ławka Branco Grey, która w ciepłe miesiące idealnie wpasuje się w wystrój niewielkiego balkonu, ale również stanie się pożądanym siedziskiem do zakładania butów w przedpokoju.

Dzięki Bonami.pl wszelkie problemy z przechowywaniem i wykorzystywaniem mebli ogrodowych oraz przenośnego oświetlenia zostaną rozwiązane. Uniwersalność i wielofunkcyjność designerskich rozwiązań sprawi, że każdy znajdzie dekoracje odpowiadające indywidualnym gustom. Bonami.pl w swojej ofercie prezentuje wachlarz mebli i dodatków, które spodobają się wszystkim mieszkańcom oraz gościom – ozdabiając zarówno wnętrza, jak i przydomowy balkon, taras czy ogród, a ich zakup oraz późniejszy dowóz jest prosty niczym wypicie porannej kawy w ogrodzie.

Lampa wisząca Rosary, Bonami.pl, cena: 2199 zł

Lampa Yoyo, Bonami.pl, cena: 1199 zł

Lampa Mimo, Bonami.pl, cena: od 449 zł

Barek ogrodowy Garden Tea, Bonami.pl, cena: 1659 zł

Stołek Atticus, Bonami.pl, cena: 599 zł

Stołek Imperial Scroll, Bonami.pl, cena: 499 zł

Stołek Fiona, Bonami.pl, cena: 449 zł

Stołek barowy Allison, Bonami.pl, cena: 879 zł

Puf Lona, Bonami.pl, cena: 269 zł

Leżak Beach, Bonami.pl, cena: 269 zł

Ławka Branco Grey, Bonami.pl, cena: 1499 zł

www.bonami.pl https://www.facebook.com/BonamiPL

Bonami.pl oferuje klientom tematyczne kampanie, które są ograniczone czasowo, umożliwiając dokonywanie zakupów designerskich dodatków do mieszkania i oryginalnych artykułów codziennego użytku w domowym zaciszu. Codziennie aktualizowana oferta, prezentująca kolekcje i trendy z całego świata, znajduje się zarówno na stronie sklepu, jak i profilu Facebook Bonami.pl. Obecnie sklep ma prawie 500 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *