Wystrój na każdą porę roku

Wielofunkcyjność, uniwersalność i perfekcyjny design to główne cechy, które powinny posiadać meble idealne. Rozpoczynający się właśnie sezon letni pozwala nam na kreatywne szaleństwo w kwestii aranżacji balkonów czy ogrodów. Jednak ciepłe miesiące nie trwają długo, a meble muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach, by nie ulec zniszczeniu. O pomysłach na uniwersalną dekorację w domu i poza nim opowiada Petra, Łowczyni Stylu z Bonami.pl.

Polska położona strefie klimatów umiarkowanych ciepłych, dzięki której dane jest nam zaznać różnorodności pogodowej. W trakcie cieplejszych miesięcy posiadacze balkonów, tarasów czy ogrodów spędzają swój wolny czas na świeżym powietrzu. Jednak mamy również podobną ilość miesięcy chłodnych lub zimnych i dlatego warto zaplanować wystrój otwartej przestrzeni tak, by nie martwić się o miejsce i sposób przechowywania dekoracji w zimie.

Oświetlenie ma znaczenie

„Każdą aranżację powinniśmy rozpocząć od zaplanowania oświetlenia. Oczywiście nasz taras czy ogród powinien być wyposażony w całoroczne lampy, oświetlające na przykład bramę wejściową czy taras, jednak w okresie letnim, kiedy spędzamy tam więcej czasu z bliskimi lub czytając książkę, warto stworzyć dodatkowe punkty świetlne, które dadzą więcej światła i nie zmęczą naszych oczu” – doradza Petra, Łowczyni Stylu z Bonami.pl.

Oświetlenie nie musi być stałym elementem, który raz ustawiony nie może zmienić już swojego miejsca – kreatywność właścicieli może nie mieć końca. Bonami.pl przygotowało wiele inspirujących lamp, które idealnie wpasują się do pomieszczeń zamkniętych, jak i do ogrodów. Lampa wisząca Rosary charakteryzuje się tym, że mocowana jest za pomocą haczyka, dzięki czemu możemy zmienić jej ustawienie w każdej chwili. Dzisiaj może oświetlać balkon, a jutro sypialnię. Rosary wyróżnia eleganckie ukrycie kabla wieloma drewnianymi koralami, które wprowadzą ciekawy klimat. Dla pasjonatów nowoczesnego designu Bonami.pl przygotowało lampę Yoyo – o kształcie kultowej zabawki. Lampa daje dużo światła, dodatkowo może być postawiona w dowolnym miejscu. Można ją również wykorzystać jako świecący, mały stolik. Podobnym rozwiązaniem niesztampowego oświetlenia charakteryzują się lampy Mimo, które swym wyglądem przypominają kamienie. W ogrodzie wyglądają niczym nadmorskie głazy ukryte w trawie, a użyte w pomieszczeniach nadadzą im kameralnego, romantycznego charakteru.

Wewnętrzne i zewnętrzne dodatki

Meble, mające w swojej nazwie przymiotnik „ogrodowe”, nie są dedykowane wyłącznie otwartym przestrzeniom. Wiele produktów nadaje się również do aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, przez co nadadzą im lekkości i wakacyjnego klimatu – nawet w czasie mroźnej zimy. Na Bonami.pl dostępne są meble Safavieh, łączące klasyczny design z orientalną nutą. Pasują one zarówno do mieszkań, jak i ogrodów. Przykładem jest barek ogrodowy Grand Tea – swoim oryginalnym kształtem i konstrukcją podbije serca wszystkich mieszkańców. Stworzony jest z drzewa akacjowego oraz ocynkowanej stali. Można go używać jako baru, ale sprawdzi się również jako ciekawa szafa w przedpokoju lub gabinecie.

„Największym problemem wszystkich mieszkań czy domów – bez znaczenia, jakiej są wielkości – jest brak miejsca do siedzenia, kiedy planujemy rodzinne imieniny lub większe spotkanie z przyjaciółmi. Z tym problemem uda nam się wygrać dzięki designerskim stołkom Atticus, dostępnym w wielu wersjach kolorystycznych. Wyglądem przypominają zamknięte wazony zdobione dekoracyjnymi wycięciami. Takie stołki sprawdzą się jako miejsce do siedzenia w ogrodzie czy na tarasie, ale również nadadzą wielkomiejskiego charakteru rodem z Nowego Jorku w każdym nowoczesnym salonie” – dodaje Petra, Łowczyni Stylu z Bonami.pl.

Sofy, pufy, leżanki czy krzesła to najbardziej uniwersalne meble, które można użyć w domu oraz w ogrodzie. W ofercie Bonami.pl znajdują się kolorowe leżaki Beach z drzewa eukaliptusowego, na których można się opalać, ale również wykorzystać je w aranżacji oryginalnej sypialni lub w pokoju dziecięcym. Podobnie użyć można miękkich puf Lona. Ciekawym rozwiązaniem jest również ławka Branco Grey, która w ciepłe miesiące idealnie wpasuje się w wystrój niewielkiego balkonu, ale również stanie się pożądanym siedziskiem do zakładania butów w przedpokoju.

Dzięki Bonami.pl wszelkie problemy z przechowywaniem i wykorzystywaniem mebli ogrodowych oraz przenośnego oświetlenia zostaną rozwiązane. Uniwersalność i wielofunkcyjność designerskich rozwiązań sprawi, że każdy znajdzie dekoracje odpowiadające indywidualnym gustom. Bonami.pl w swojej ofercie prezentuje wachlarz mebli i dodatków, które spodobają się wszystkim mieszkańcom oraz gościom – ozdabiając zarówno wnętrza, jak i przydomowy balkon, taras czy ogród, a ich zakup oraz późniejszy dowóz jest prosty niczym wypicie porannej kawy w ogrodzie.

Lampa wisząca Rosary, Bonami.pl, cena: 2199 zł

Lampa Yoyo, Bonami.pl, cena: 1199 zł

Lampa Mimo, Bonami.pl, cena: od 449 zł

Barek ogrodowy Garden Tea, Bonami.pl, cena: 1659 zł

Stołek Atticus, Bonami.pl, cena: 599 zł

Stołek Imperial Scroll, Bonami.pl, cena: 499 zł

Stołek Fiona, Bonami.pl, cena: 449 zł

Stołek barowy Allison, Bonami.pl, cena: 879 zł

Puf Lona, Bonami.pl, cena: 269 zł

Leżak Beach, Bonami.pl, cena: 269 zł

Ławka Branco Grey, Bonami.pl, cena: 1499 zł

www.bonami.pl https://www.facebook.com/BonamiPL

Bonami.pl oferuje klientom tematyczne kampanie, które są ograniczone czasowo, umożliwiając dokonywanie zakupów designerskich dodatków do mieszkania i oryginalnych artykułów codziennego użytku w domowym zaciszu. Codziennie aktualizowana oferta, prezentująca kolekcje i trendy z całego świata, znajduje się zarówno na stronie sklepu, jak i profilu Facebook Bonami.pl. Obecnie sklep ma prawie 500 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *