Tradycyjne stocki odchodzą do lamusa? Nowe, społecznościowe spojrzenie na serwisy ze zdjęciami i treściami cyfrowymi – powstaje Bitsy.pl.

Bitsy.pl to platforma, na której twórcy cyfrowych treści spotykają się z kupującymi. Serwis otwiera się na przeciętnych użytkowników i pozwala im publikować zdjęcia, grafiki czy inne rodzaje cyfrowych treści i na nich zarabiać. Tym samym zarabianie na fotografii przestaje być domeną profesjonalistów!

Na platformie Bitsy każdy zarejestrowany użytkownik może udostępniać i pobierać treści cyfrowe – na starcie platformy przede wszystkim zdjęcia. Bitsy charakteryzuje wygoda w odnajdywaniu tego, czego szukasz, łatwa dostępność i różnorodność treści. Twórcy platformy ambitnie deklarują: „kiedy w poszukiwaniu czegokolwiek cyfrowego przeczesujesz sieć, masz to znaleźć w Bitsy!”. Bitsy to społeczność twórców i tych którzy potrzebują cyfrowych treści – wkrótce nie tylko zdjęć ale też video, sampli czy szablonów na WordPress.

Dzięki platformie możliwe będzie wygodne wgranie treści do serwisu, ustalenie odpowiedniej ceny, a następnie wystawienie produktu na sprzedaż. Użytkownicy tworzą swoje internetowe portfolio, a liczba pobrań staje się swoistą rekomendacją. Nie brakuje możliwości komentowania i recenzowania, co pokazuje czy wystawione treści odpowiadają potencjalnym odbiorcom generując informację zwrotną na temat prezentowanej twórczości. Twórcy platformy zapewniają, że będą wrażliwi na kwestie praw autorskich i będą czuwali nad wysoką jakością treści na serwisie.

Bitsy to pierwszy tego rodzaju marketplace w Polsce, stojący w wyraźnej opozycji do tradycyjnych serwisów, w których sprzedają wyłącznie profesjonaliści. Wygoda i dostępność w połączeniu w nieograniczoną kreatywnością społeczności Bitsy stanowią o sile serwisu.

Kto z nas nie korzysta dzisiaj z treści cyfrowych? Już teraz na Bitsy.pl pierwsi chętni mogą się zapisywać do wzięcia udziału w pilotażu usługi.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *