ROMANCE TV DOSTĘPNY JUŻ OD PAKIETU START+ W OFERCIE NC+

W nowej ofercie nc+, od 11 maja, Romance TV dostępny jest już od pakietu: „pakiet Start+”. Oznacza to, że abonenci platformy nc+, będą mieli dostęp do Romance TV już od podstawowego pakietu.

Obecność Romance TV w „pakiecie Start+” jest dla nas dużym wyróżnieniem. Romance TV idealnie wpisuje się w tak masową ofertę. W obecnych czasach wzrasta zapotrzebowanie na pozytywne, romantyczne treści. Widzowie pragną przenieść się do świata pełnego ciepłych uczuć i harmonii. To właśnie daje im Romance TV” – mówi Krzysztof Mikulski, dyrektor zarządzający Romance TV Polska.

Dzięki obecności w „pakiecie Start+” z pewnością wzrośnie widownia Romance TV. Przy obecnym zasięgu oraz stale powiększającej się ofercie programowej, największe hity stacji – między innymi seriale „Elisa z Rivombrosy”, „Tatusiowie na medal” czy ekranizacje romantycznych bestsellerów – gromadzą przed telewizorami blisko trzystutysięczną widownię. Romance TV stale utrzymuje się też w pierwszej dziesiątce najbardziej oglądanych w Polsce kanałów filmowo-serialowych.

Na nadchodzące miesiące przygotowaliśmy wiele premier, które z pewnością trafią w gusta naszych widzów. Między innymi nową ekranizację słynnej powieści Lwa Tołstoja „Anna Karenina” czy nową wersję „Pięknej i Bestii” – podkreśla Mikulski.

W ofercie nc+ kanał dostępny jest na pozycji 59. Romance TV dostępny jest także w ofercie Cyfrowego Polsatu, Orange TV, telewizji TOYA oraz w innych dobrych sieciach kablowych.

Dystrybucją kanału w Polsce zajmuje się wyłącznie firma Frame By Frame.

Romance TV należy do Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał dostępny jest w niemieckiej wersji językowej w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Polska jest 4 krajem, w którym uruchomiono kanał.

Romance TV jest całodobowym, polskojęzycznym kanałem filmowym dla kobiet, który prezentuje najlepsze europejskie seriale i filmy romantyczne. Romance TV dostępny jest w: nc+, Cyfrowym Polsacie, ORANGE TV, TOYA i w ponad 30 innych sieciach kablowych. Ambasadorką i prezenterką kanału jest Aleksandra Woźniak. www.romance-tv.pl.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *