Karta graficzna AMD Radeon R9 290X i procesor AMD FX-8370E docenione przez użytkowników i wybrane Produktami Roku 2015

Procesor AMD FX-8370E i karta graficzna AMD Sapphire Radeon R9 290X Vapor-X Tri-X OC 4GB zostały docenione przez znawców nowych technologii i dzięki ich głosom zwyciężyły w plebiscycie Produkt Roku 2015 organizowanym przez miesięcznik CHIP. W kategorii „Komponenty” zaawansowane rozwiązania AMD zdobyły kolejno pierwsze i drugie miejsce.

Konkurs Produkt Roku organizowany cyklicznie przez magazyn CHIP, najdłużej wydawany w Polsce magazyn o tematyce komputerowej i technologiach IT, to prawdziwy test dla wszystkich producentów i dostawców komponentów, oprogramowania i elektroniki użytkowej. Na najlepsze rozwiązania głosują bowiem najczęściej ich bezpośredni użytkownicy. Aby w większym stopniu oddać realia współczesnego rozwoju rynku nowych technologii, tegoroczna edycja została zmodyfikowana, oferując uczestnikom łącznie 15 kategorii.

Wyróżnienie dla firmy AMD za zajęcie dwóch pierwszych miejsc w kategorii „Komponenty”, wręczono 8 kwietnia podczas uroczystej Gali Tech Trendy 2015 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Procesory AMD FX
Procesory Serii AMD FX zapewniają niezwykłą wydajność i wielozadaniowość podczas korzystania z nawet najbardziej wymagających aplikacji. Dostępne w wersji cztero, sześcio i ośmiordzeniowej, pozwalają na płynną obsługę gier i modeli 3D oraz edycję obrazu wideo w jakości HD. Ponadto, technologia AMD Turbo CORE podnosi wydajność systemu w celu przyspieszenia działania aplikacji, kiedy jest to najbardziej potrzebne.

Karty graficzne AMD Sapphire Radeon Serii R9
Karty graficzne Radeon R9 zostały stworzone z myślą o graczach oczekujących jedynie najwyższej jakości. Spełnienie tych oczekiwań jest możliwe m.in. dzięki zastosowaniu przełomowej architektury GCN, która pozwala uzyskać niezwykły poziom wydajności i ultrawysoką rozdzielczość obrazu w grach oraz technologii AMD TrueAudio, dbającej o najlepsze możliwe efekty dźwiękowe.

Kategorie konkursu Produkt Roku 2015:
komponenty, elektronika domowa, elektronika osobista, smartfony, smartfony do 1000 zł, tablety, tablety do 1000 zł, aparaty fotograficzne, aparaty fotograficzne do 2500 zł, komputery, internet i usługi cyfrowe, oprogramowanie, akcesoria, sprzęt i oprogramowanie dla firm oraz innowacja roku.
AMD
AMD (NASDAQ: AMD) projektuje i integruje technologie, które napędzają miliony urządzeń inteligentnych, w tym komputery osobiste, tablety, konsole do gier oraz serwery chmurowe, które definiują nową erę Surround Computing. Rozwiązania AMD umożliwiają ludziom na całym świecie wykorzystanie pełnego potencjału ulubionych urządzeń i aplikacji w celu przekraczania granic tego, co możliwe. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.amd.com

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *