Karta graficzna AMD Radeon R9 290X i procesor AMD FX-8370E docenione przez użytkowników i wybrane Produktami Roku 2015

Procesor AMD FX-8370E i karta graficzna AMD Sapphire Radeon R9 290X Vapor-X Tri-X OC 4GB zostały docenione przez znawców nowych technologii i dzięki ich głosom zwyciężyły w plebiscycie Produkt Roku 2015 organizowanym przez miesięcznik CHIP. W kategorii „Komponenty” zaawansowane rozwiązania AMD zdobyły kolejno pierwsze i drugie miejsce.

Konkurs Produkt Roku organizowany cyklicznie przez magazyn CHIP, najdłużej wydawany w Polsce magazyn o tematyce komputerowej i technologiach IT, to prawdziwy test dla wszystkich producentów i dostawców komponentów, oprogramowania i elektroniki użytkowej. Na najlepsze rozwiązania głosują bowiem najczęściej ich bezpośredni użytkownicy. Aby w większym stopniu oddać realia współczesnego rozwoju rynku nowych technologii, tegoroczna edycja została zmodyfikowana, oferując uczestnikom łącznie 15 kategorii.

Wyróżnienie dla firmy AMD za zajęcie dwóch pierwszych miejsc w kategorii „Komponenty”, wręczono 8 kwietnia podczas uroczystej Gali Tech Trendy 2015 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Procesory AMD FX
Procesory Serii AMD FX zapewniają niezwykłą wydajność i wielozadaniowość podczas korzystania z nawet najbardziej wymagających aplikacji. Dostępne w wersji cztero, sześcio i ośmiordzeniowej, pozwalają na płynną obsługę gier i modeli 3D oraz edycję obrazu wideo w jakości HD. Ponadto, technologia AMD Turbo CORE podnosi wydajność systemu w celu przyspieszenia działania aplikacji, kiedy jest to najbardziej potrzebne.

Karty graficzne AMD Sapphire Radeon Serii R9
Karty graficzne Radeon R9 zostały stworzone z myślą o graczach oczekujących jedynie najwyższej jakości. Spełnienie tych oczekiwań jest możliwe m.in. dzięki zastosowaniu przełomowej architektury GCN, która pozwala uzyskać niezwykły poziom wydajności i ultrawysoką rozdzielczość obrazu w grach oraz technologii AMD TrueAudio, dbającej o najlepsze możliwe efekty dźwiękowe.

Kategorie konkursu Produkt Roku 2015:
komponenty, elektronika domowa, elektronika osobista, smartfony, smartfony do 1000 zł, tablety, tablety do 1000 zł, aparaty fotograficzne, aparaty fotograficzne do 2500 zł, komputery, internet i usługi cyfrowe, oprogramowanie, akcesoria, sprzęt i oprogramowanie dla firm oraz innowacja roku.
AMD
AMD (NASDAQ: AMD) projektuje i integruje technologie, które napędzają miliony urządzeń inteligentnych, w tym komputery osobiste, tablety, konsole do gier oraz serwery chmurowe, które definiują nową erę Surround Computing. Rozwiązania AMD umożliwiają ludziom na całym świecie wykorzystanie pełnego potencjału ulubionych urządzeń i aplikacji w celu przekraczania granic tego, co możliwe. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.amd.com

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *