INTERFERIE Medical SPA**** nominowany do nagrody Diamenty Wellness&SPA

Szeroki zakres zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych oraz profesjonalnie przygotowana kadra INTERFERIE Medical SPA**** została doceniona w wielu prestiżowych plebiscytach. W trakcie Europejskiego Kongresu SPA 2015 hotel ma szanse zdobyć jeszcze jeden tytuł.
Europejski Kongres SPA odbędzie się już po raz drugi, w dniu 26 marca 2015 roku w Warszawie. Jest to najważniejsze w Polsce forum dyskusyjne na temat rynku Wellness&SPA, podczas którego omawiane są najnowsze rynkowe trendy. Wśród tegorocznych tematów znajdzie się między innymi lifestination czyli trend wypoczynku łączący ofertę SPA z przeżyciami jakich dostarcza zetknięcie się z prawdziwą, lokalną kulturą. Zwolennicy tego nurtu przekonują, że pobyt w hotelach Wellness&SPA staje się realizacją stylu życia i dotyczy różnych form codziennej aktywności ludzi.
Nowością tegorocznego Kongresu będzie pierwsza edycja konkursu Diamenty Wellness&SPA oraz uroczysta gala, w czasie której zostaną nagrodzone najbardziej wyróżniające się obiekty tej grupy w Polsce. Nominację do nagrody w kategorii Medical SPA otrzymał hotel INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu. – Nominacja do nagrody to dla nas ogromna radość, a jednocześnie potwierdzenie wysokiej oceny naszych usług świadczonych w ramach dedykowanych ofert Wellness&SPA, w strefie saun i basenów, w Farmie Urody i Centrum Rehabilitacji. Możemy pochwalić się już tytułem Best Hotel Award 2014, Najlepszy Hotel 2013 roku i najlepsze FEMI SPA, otrzymaliśmy również rekomendację miesięcznika FORBES. Jednak dokładamy wszelkich starań, aby cały czas udoskonalać i rozszerzać naszą ofertę – mówi Cezary Pacamaj, Wiceprezes Zarządu INTERFERIE Medical SPA Sp. z o.o., pełniący obowiązki Dyrektora Hotelu INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu.
INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu to komfortowy i wielofunkcyjny obiekt położony tuż obok pięknej, szerokiej plaży w uzdrowiskowej części miasta. Głównym jego wyróżnikiem jest doskonale wyposażona baza rehabilitacyjna oraz dziesięć gabinetów w SPA „Farma Urody”, w których wykonywane są zabiegi pielęgnacyjno – odmładzające, rytuały oraz masaże inspirowane technikami z najdalszych zakątków świata. Bogatą ofertę hotelowych atrakcji uzupełnia nowoczesna strefa odnowy biologicznej z wielofunkcyjnym basenem, jacuzzi, trzema salami fitness, gabinetem fryzjerskim, ofertą zajęć typu aqua – aerobic oraz indywidualnych zajęć z trenerem.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *