Piotr Kurczak Dyrektorem Operacyjnym Sodexo On-site Services

Sodexo On-site Services – lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań z zakresu usług dla nieruchomości – poinformowało, że Piotr Kurczak objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego w segmencie Corporate.

W ramach powierzonych obowiązków będzie teraz odpowiedzialny za prowadzenie zespołu operacyjnego, realizację strategii firmy w obszarze obsługi nieruchomości oraz za relacje z klientami spółki.

Nowy Dyrektor Operacyjny Sodexo On-site Services posiada 16-letnie doświadczenie m.in. w kompleksowej obsłudze nieruchomości. W Sodexo pracuje od 3 lat. Swoją karierę w firmie rozpoczął jako Dyrektor Regionalny, odpowiedzialny za działania operacyjne w jednostkach Sodexo zlokalizowanych na terenie województw zachodniej Polski. Następnie objął stanowisko Dyrektora Usług Zintegrowanych, realizując wraz z zespołem różnorodne projekty związanem.in. z techniczną obsługą nieruchomości, usługami utrzymania czystości, żywieniem w restauracjach o charakterze pracowniczym czy prowadzeniem outsourcingu recepcji.

Piotr Kurczak doświadczenie w obszarze kompleksowej obsługi nieruchomości zdobywał także pracując dla międzynarodowych korporacji, takich, jak Casino Group oraz Metro Group.

Powołanie Piotra na stanowisko Dyrektora Operacyjnego to kolejny krok w umacnianiu naszej pozycji i wyraźny sygnał dla naszych klientów, że są obsługiwani przez najlepszych ekspertów rynku kompleksowego facility management. Jestem przekonany, że dzięki wiedzy i kompetencjom Piotra wprowadzimy nasz biznes na jeszcze wyższy poziom.powiedział Yann Gontard, Dyrektor Generalny Sodexo Polska On-site Services.

Sodexo On-site Services projektuje, koordynuje i dostarcza kompleksowe usługi dla nieruchomości oraz usług żywieniowych. Firma prowadzi obecnie 70 restauracji oraz zajmuje się obsługą techniczną w blisko 400 nieruchomościach w Polsce, o łącznej powierzchni 5 800 000 m².

O Sodexo

Grupa Sodexo, światowy lider w zakresie usług podnoszących Jakość Codziennego Życia, od chwili założenia firmy przez Pierre’a Bellon’a w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 420 000 pracowników Sodexo w 80 krajach, każdego dnia projektuje, zarządza i dostarcza unikalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości (Sodexo On-site Services) oraz w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych (Sodexo Benefits and Rewards Services) obsługując każdego dnia 75 milionów konsumentów na całym świecie.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *