Uśmiech podczas ślubu jest obowiązkowy!

Dzień ślubu musi być radosny, a im więcej pojawi się momentów z uśmiechem na twarzy tym piękniejsze zdjęcia zostaną nam na całe życie.

Niestety nie zawsze jest się czym chwalić, jeśli chodzi o uzębienie i wówczas lepiej zachować pewnego rodzaju oszczędność w trakcie uśmiechania się by nie ośmieszyć się zbytnio katastrofalnym stanem jamy ustnej. Braki w uzębieniu nawet te dotyczące 4, 5 czy 6 są widoczne, tak samo jak problemy z dziąsłami czy stare, czarne plomby. Wygląd niezadbanych zębów to sygnał dla otoczenia, że jesteśmy na bakier z profilaktyką oraz regularnym leczeniem uzębienia, przez co dajemy wszystkim do zrozumienia, że zdrowie nie jest dla nas priorytetem.

Nie tylko makijaż, piękna fryzura czy biżuteria zdobią kobietę, ale właśnie piękny, biały uśmiech i zadbana cera, dlatego warto postarać się o to, aby w dniu ślubu nie straszyć brakami w uzębieniu czy wypryskami na dekolcie. Medycyna estetyczna potrafi poradzić sobie z różnymi problemami skórnymi, tak jak stomatologia estetyczna z zębami. Zdecydowanie lepiej zainwestować nawet 1000 zł na podleczenie zębów niż zamówić drogiego kamerzystę, którego efekty pracy schowamy szybko do szuflady, a po czasie zupełnie o nich zapomnimy. Nie warto wydawać pieniędzy na liczne atrakcje weselne, które będą trwały parę minut po to tylko, aby zaimponować innym, lepiej te pieniądze przeznaczyć na zdrowie. Szczególnie warto pomyśleć o zębach i ich leczeniu, bo to od nich może zacząć się wiele stanów chorobowych w naszym organizmie. Zapominamy o tym, że chore zęby to stany zapalne dziąseł, to choroby z przewodu pokarmowego, a nawet serca. To nie są czcze słowa, a sama prawda. Warto o tym pamiętać, gdy borykamy się z problemami gastrycznymi bez wyjaśnionego podłoża.

Ktoś kiedyś powiedział, że piękno tkwi w środku każdego z nas i jest to prawda, która mówi nie tylko o naszym usposobieniu i charakterze, ale także o tym, jak dbamy o tą skomplikowaną maszynę, jaką jest organizm.

M-S-M

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *