Motovblog w Motowizji od 08 stycznia!

Już od 08 stycznia 2015, w każdy czwartek o godzinie 21:00, premierowe odcinki nowej polskiej produkcji: magazynu motocyklowo-podróżniczego „Motovblog”.

„Motovblog” to tysiące kilometrów, wiele państw Europy, tygodnie spędzone w trasie, 2 koła, 2 cylindry, 1 motocykl, 1 człowiek i ZERO ograniczeń! Program prowadzi Wiktor W. Kammer – motocyklista pasjonat, uzależniony od adrenaliny, zawodowo fotograf, producent i prezenter telewizyjny. W programie widzowie zobaczą zapierające dech w piersiach krajobrazy, ciekawych ludzi i obraz prawdziwej wyprawy motocyklowej realizowanej przez jednego, samotnie podróżującego ridera. Nowe odcinki magazynu „Motovblog” będą emitowane w każdy czwartek o godzinie 21:00.

„Nowy program w Motowizji jest świetnym uzupełnieniem czwartkowego pasma MotoCykle pokazującego programy, w których króluje moc, technologia, szybkość i prawdziwa wolność – czyli to wszystko, co daje radość z jazdy i nakręca motocyklowy świat.” – mówi Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizja Sp. z o.o.

A Wiktor W. Kammer, tak komentuje start programu w Motowizji: „To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy chcą oglądać Motovblog w telewizji. I już od najbliższego czwartku (8 stycznia, godz. 21:00) będą mogli jeszcze raz kibicować mi, w mojej europejskiej podróży! A w tej chwili przygotowuje się do nowej wyprawy.! Mam nadzieje nadzieję, że dotrę aż do Maroka i będę mógł pokazać nowy Dziennik Podróży już w drugiej połowie roku, oczywiście w Motowizji.”

Kanał Motowizja daje widzom pełen obraz świata motoryzacji. Motowizja to zarówno spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości na dwóch i czterech kołach, jak również niezapomniane spotkania z legendami i klasykami motoryzacji. Motowizja to sportowe emocje: ekskluzywne transmisje wyścigów serii DTM, Formuły E i Pucharu Porsche GT3.

Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w Multimedia Polska – kanał 211 oraz w TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *