FINAŁ REVOLUCJI W FACTORY URSUS !

Wielki finał stylowych metamorfoz rozpocznie się już w najbliższą sobotę (29.11.2014)
w warszawskim FACTORY Ursus. O atrakcyjną zmianę wizerunku zadba ceniona stylistka Ewelina Rydzyńska, makijażystki i fryzjerzy.

Podczas dwóch minionych weekendów wszystkie panie i panowie, chętni do poddania się nowym stylizacjom, stanęli przed obiektywem fotografa w FACTORY. Ich zdjęcia umieszczone zostały na Facebooku. Nad wyborem finalistów REVOLUCJI W TWOIM STYLU czuwała specjalna komisja i społeczność Facebooka, przyznająca głosy aprobaty swoim faworytom.

Łącznie sfotografowane zostały 103 osoby. Do sobotniego finału wybrane zostały trzy panie.

Wielki finał REVOLUCJI W TWOIM STYLU rozpocznie się już w najbliższą sobotę o godz. 12.00 w centrum outlet FACTORY Ursus w Warszawie. Na specjalnej scenie pojawią się finalistki, które kolejno wybiorą się na zakupy z popularną stylistką telewizyjną Eweliną Rydzyńską. Każda z nich, po godzinnych zakupach, wróci na scenę w zupełnie nowej odsłonie.

Na wszystkich klientów FACTORY Ursus czekają: porady stylistów, makijażystki i stanowiska manicure – bezpłatne w dniu wielkiego finału. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami. Do wygrania będą torebki Parfois dla najbardziej kreatywnych klientów i apaszki Unisono. Perfumeria Lola Points przygotowała wielki kiermasz cenionych marek, w atrakcyjnych cenach. Nad całością wielkiego finału czuwać będzie dj.

FACTORY Ursus to pierwsze centrum wyprzedażowe w kraju, gromadzące 80 salonów popularnych marek polskich i międzynarodowych, w cenach obniżonych stale od 30 % do 70%. Centrum jest właśnie rozbudowywane – zyska dodatkowych 30 sklepów, ponad 500 miejsc parkingowych i nowoczesne wnętrza, przyjazne robiącym zakupy.

Całość prac zostanie zakończona jesienią przyszłego roku. Mimo prowadzonych prac budowlanych nowych przestrzeni, FACTORY Ursus działa bez zmian, w dotychczasowych godzinach otwarcia.

# # #
Marka FACTORY
FACTORY Outlet to największa sieć centrów wyprzedażowych w Polsce, odwiedzana co roku przez kilkanaście milionów klientów, w największych miastach: Warszawa (Ursus, Annopol), Poznań, Wrocław i Kraków. Na 84,500 m² powierzchni, centra FACTORY gromadzą ponad 250 znanych marek polskich i światowych. Na polskim rynku centra FACTORY obecne są od 2002 roku, kiedy NEINVER otworzył pierwsze centrum wyprzedażowe w Polsce – FACTORY Warszawa Ursus, rozbudowywane dzisiaj o kolejne 6,000 m² powierzchni handlowej. Pod marką FACTORY, NEINVER wprowadził koncepcję centrów outlet do Hiszpanii i Polski, od lat pozostając liderem na tych rynkach. Firma jest także drugim co do wielkości operatorem centrów outlet w Europie.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *