Pieniądze i pomoc za używane ubrania

Jak pozbyć się zbędnych ubrań, zyskać 50 zł i pomóc potrzebującym jednocześnie? Wystarczy przyjść w najbliższy weekend 27 i 28 maja na Placu Defilad w Warszawie. Taką możliwość oferuje FACTORY Outlet w ramach akcji Stylowy Recykling. Każdy kto przyniesie 2 kg niepotrzebnych ubrań otrzyma od FACTORY kupon na zakupy o wartości 10 zł w sieci FACTORY w stolicy. W ten sposób można pozbyć się do 10 kg starych ciuchów i zyskać nawet 50 zł. Wszystkie pozyskane i zdatne do użytku ubrania zostaną przekazane na potrzeby Polskiego Czerwonego Krzyża. Kupony będzie można wykorzystać na dowolne zakupy w warszawskich centrach FACTORY Ursus i FACTORY Annopol

Analogiczne edycje tej akcji w innych miastach Polski: Krakowie, Wrocławiu i w Poznaniu cieszyły się dużą popularnością. Z okazji zamiany starych ubrań na pieniądze skorzystało 12 tysięcy osób, które przekazały 22 tony nieużywanych ubrań.

Sama przejrzałam swoją szafę i mam już do oddania kilkanaście ubrań. Jeżeli w jakiejś odzieży nie chodzimy dłużej niż dwa sezony to oznacza to że prawdopodobnie nigdy już tych ubrań nie założymy a mogą one przydać się innym potrzebującym – mówi Marta Kocik – Regional Marketing Manager Neinver – właściciela marki FACTORY. Według badań większość czasu nosimy zaledwie 1/5 ubrań z naszej domowej szafy, warto więc wykorzystać zbliżającą się okazję – dodaje Kocik. Specjalny kontener FACTORY, w którym będzie można pozbyć się starych ciuchów będzie zlokalizowany na Placu Defilad vis a vis Galerii Centrum i będzie czynny od godziny 10.00 rano do 20.00 wieczorem.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *