Najlepsze SPA w Polsce? – SPA PRESTIGE AWARDS już w grudniu

Kto zajmie pierwszą pozycję z najbardziej rozpoznawalnym plebiscycie branży SPA & Wellness w Polsce? Odpowiedź poznamy już za kilka miesięcy w marcu 2015, kiedy zostanie ogłoszony główny laureat SPA Prestige Awards 2014/2015.

IX edycja najbardziej renomowanego plebiscytu branży SPA & Wellness zbliża się dużymi krokami. Już 5 grudnia 2014 poznamy listy uczestniczących Hoteli SPA & Wellness, DAY SPA oraz aquaparków i basenów termalnych.

W związku z nową edycją organizatorzy przygotowali wiele zmian w regulaminie konkursu, które z założenia mają podnieść jego prestiż i wyrównać szanse w osiągnięciu najlepszych wyników. Najważniejszym celem konkursu jest wybór hoteli SPA & Wellness i innych obiektów o ponadprzeciętnej obsłudze klienta w kategorii głównej oraz subkategoriach.

Organizator w tym roku rozszerza główne kategorie, jak również subkategorie podążając za najnowszymi światowymi trendami.

W tym roku w głosowaniu internetowym oraz poprzez wybór Jury zostanie dokonana ocena obiektów w następujących kategoriach:

Najlepszy Hotel Spa & Wellness w Polsce (nominacje Jury, kategoria oceniana przez Jury i publiczność)

Kategorie główne oceniane przez Jury i publiczność:

Najlepsze Day SPA w Polsce

Najlepsze Objawienie SPA Roku

SPA Prestige Design Award

Kategorie oceniane wyłącznie przez publiczność poprzez głosowanie:

Najlepszy resort SPA

Najlepsze destination SPA

Najlepsze medical Wellness & SPA

Najlepsze Beauty SPA

Najlepsze FEMI & Baby SPA

Najlepsze family SPA

Najlepsze Ślubne SPA

Najlepsze holistyczne SPA

Najlepsze business SPA

Najlepsze SPA dla mężczyzny

Najlepsze Boutique SPA

Najlepsze Luksusowe SPA 5*

Najlepsze SKI & Snow SPA

Najlepsze Baseny termalne i Aquaparki

Najlepsze MEDI & Estetique SPA

Dla głosujących osób organizator przygotował niezwykle ciekawe nagrody w postaci pobytów w ekskluzywnych obiektach SPA & Wellness oraz pakiety kosmetyków SPA.

Konkurs zakończy prestiżowa Gala „SPA Prestige Awards” zorganizowana w marcu 2015.

Więcej na: www.awards.spa-prestige.pl

***

Firma Comfortum Travel & Projects od ponad 10 lat działa na polskim rynku w branży SPA & Wellness oraz turystyce. Prowadzi własne wydawnictwo, coroczne wydając jedyny w Polsce drukowany katalog „Hotele SPA & Wellness”. Comfortum jest właścicielem portali internetowych: spahotele.pl, polskie-spa.pl, spa-info.pl, przepisy-wellness.pl, spa-certyfikat.pl, forumspa.pl. Poprzez portale można zarezerwować pobyt w SPA, poznać nowości z tej branży czy wellnessową kuchnię, a także wybrać sprawdzone, certyfikowane Hotele SPA & Wellness.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *