„NAKRĘĆ NEWS”

Newsrm.TV ogłasza konkurs dla młodych dziennikarzy i reporterów. Poszukujemy osób, które na co dzień tworzą swoje krótkie formy newsowe. W naszym konkursie pod okiem doświadczonych dziennikarzy możesz sprawdzić swoje zdolności w dziedzinie tworzenia materiałów wideo.

Czekamy na ciekawe materiały wideo. Prace oceniać będą internauci, których głosy zadecydują do kogo trafi nagroda rzeczowa, natomiast nasz zespół redakcyjny będzie bacznie śledził materiały zamieszczane w konkursie i nie wykluczamy propozycji współpracy dla najlepszych” mówi Andrzej Gurazda – Project manager Newsem.tv

Wystarczy, że swój materiał wideo umieścisz na naszym profilu Newsrm.TV w serwisie facebook. Nie ma ograniczeń dotyczących długości materiałów konkursowych. Mogą one być wykonane zarówno profesjonalnym sprzętem jak i telefonem, tabletem czy też aparatem fotograficzny

Rynek materiałów wideo jest jednym z najmocniej rozwijających się sektorów branży internetowej. Z danych opublikowanych przez IAB Polska, Redefine oraz Gemius Megapanel jednoznacznie wynika, że liczba użytkowników TV online w Polsce rośnie około milion osób rocznie. Według Cisco w 2017 roku, film będzie stanowić 69% całego ruchu internetowego konsumenta. Natomiast najnowsze badania IAB Polska „Wideo w sieci” pokazują że oglądalność wideo w sieci wyniosła 96%. Co za tym idzie wzrasta popyt na treści video i outsourcing telewizyjnych materiałów dziennikarskich.

Link do konkursu: http://newsrm.tv/konkurs/

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *