Robert Pattinson i Guy Pearce w filmie „Rover” po raz pierwszy w Polsce na Cineman.pl

25 listopada wśród absolutnych premier Super Premium VOD użytkownicy Cineman.pl będą mogli obejrzeć film „Rover” z gwiazdą sagi „Zmierzch” Robertem Pattinsonem oraz laureatem nagrody Emmy Guy’em Pearcem („Jak zostać królem”, „Iron Man 3”). Film zostanie udostępniony po raz pierwszy w Polsce, tylko w ramach oferty Super Premium VOD.

Znakomite kreacje Guy’a Pearce’a i Roberta Pattinsona i klimat w jak najlepszych filmach Petera Weira to niezaprzeczalne atuty filmu „Rover” w reżyserii Davida Michôda, twórcy rewelacyjnego „Królestwa zwierząt”.
Zapaść ekonomiczna zmienia Australię w państwo widmo. Pozostały zrujnowane siedliska i bezkresne nieprzejezdne drogi, na których grasują zezwierzęceni najemnicy. Żeby przetrwać w takim świecie, trzeba pozbyć się złudzeń i stać się tak bezwzględnym człowiekiem jak Eryk (Guy Pearce). W pewien gorący dzień, grupa młodych gangsterów kradnie mu samochód. Jeden z chłopaków Rey (Robert Pattinson), brat herszta grupy, zostaje ranny. Eryk bierze go na zakładnika i rusza za bandziorami. Pełne kurzu bezdroża, ciągłe zagrożenie i konieczność nieustannej walki, powodują zbliżenie niedawnych wrogów. Jednak zemsta musi się dokonać.

W ramach kolejnych premier cyklu Super Premium VOD już w grudniu Cineman.pl zaprezentuje thriller „Dobrzy ludzie” w reżyserii Henrika Rubena Genza z Jamesem Franco, Kate Hudson i Omarem Sy, oraz najnowszą produkcję sci-fi „Automata” z Antonio Banderasem i Melanie Griffith.

Wszystkich miłośników dobrego kina zapraszamy na Cineman.pl!

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *