Nowoczesne systemy mocujące dla handlu na Targach RetailShow 2014

Brytyjska firma Ergonomic Solutions, lider w zakresie projektowania i produkcji bezpiecznych systemów mocowań, będzie jednym z wystawców V Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu RetailShow 2014. Firma jest znana przede wszystkim ze swojej marki SpacePole®, czyli najpopularniejszego systemu mocowań dla nowoczesnych technologicznie rozwiązań płatniczych, mobilnych i punktów sprzedaży. Podczas targów firma zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań technicznych w zakresie mocowań.

Wprowadzanie nowych urządzeń i rozwiązań elektronicznych w branży handlowej powoduje, że zarządzający sklepami muszą dokonywać wyboru odpowiednich uchwytów i mocowań do nich. Na targach RetailShow firma Ergonomic Solutions zaprezentuje duży wybór rozwiązań technologicznych w zakresie mocowań, czyli SpacePole Essentials, SpacePole Payment oraz SpacePole SafeGuard kompatybilnych z wielokanałowymi aplikacjami sklepowymi, tj. punkty sprzedaży, kasy, punkty samoobsługowe oraz kioski.

Wiodącym produktem oferty na targach w Warszawie będzie nowość na rynku, czyli rozwiązanie SpacePole SafeGuard i-frame, które łącząc w sobie estetyczny wygląd i funkcjonalność jest idealnym rozwiązaniem dla urządzeń typu iPad montowanych zarówno na ścianie, na blacie, jak i na podłodze w obiektach handlowych, usługowych i turystycznych.

Jak mówi Ian Dewar, General Manager w Ergonomic Solutions, celem firmy jest tworzenie takich produktów, które pozwalają na jak najlepszą integrację technologii z nowymi lub istniejącymi już w handlu rozwiązaniami. – Nasze produkty są kompatybilne z punktami sprzedaży i technologiami sklepowymi. Pozwalają nie tylko wykorzystać wszystkie jego możliwości, ale też są wygodne w użyciu.

Ergonomic Solution

Firma Ergonomic Solutions rozpoczęła swą działalność w Wielkiej Brytanii w 1996 roku dystrybuując na rynek brytyjski technologię mocowania projektowaną i produkowaną w Danii. Na przestrzeni lat firma stała się liderem w wytwarzaniu i dostarczaniu EPOS (Electronic Point of Sales) oraz mocowań do sklepów na całym świecie.

Informacje praktyczne

Stoisko F13 firmy Ergonomic Solutions znajdzie się w strefie Retail Technology. V Targi RetailShow odbędą się w dniach 19-20 listopada 2014 w godzinach 9:00-17:00 w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie internetowej lub w recepcji w dniu targów.

***

Firma Ergonomic Solutions została założona w 1996 roku w Wielkiej Brytanii. Działalność handlową rozpoczęła w 1997 roku, dystrybuując na rynek brytyjski technologię mocowania projektowaną i produkowaną w Danii. Obecnie posiada swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Danii, Francji i Niemczech. Na przestrzeni lat firma stała się liderem w wytwarzaniu i zaopatrywaniu EPOS (Electronic Point of Sales) w mocowania stosowane w sklepach na całym świecie. Fabryka w Danii oferuje również usługę Projektowania i Rozwoju, rozwijającą rozwiązania od pomysłu po produkcję.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *