Zalecz jesienną depresję z Klubem Komediowym

Piwnica Klubu Komediowego w listopadzie może być jedyną szansą, aby skutecznie odstraszyć jesienne zimno i wilgoć. Wydarzeniem miesiąca będzie premiera 2 odcinka „Fabularnego przewodnika po”. Spektakl, który odnajduje we współczesności ducha kabaretu literackiego tym razem zaprezentuje losy pary detektywów. Pod koniec miesiąca w klubie odbędą się również dwie premiery napisanych programów skeczowych.

W sobotę 8 listopada na scenie wystąpi Jacek Kleyff, członek legendarnego Salonu Niezależnych. Artysta zagra zarówno stare jak i nowe utwory. W tym swoistym półrecitalu będzie mu towarzyszyć aktorka Bożena Stachura. Ten wieczór inauguruje cykl, którym Klub chce zaprosić na scenę artystów istotnych dla komedii w Polsce i przybliżyć klasykę polskiego humoru warszawskiej publiczności.

Natomiast 16 Listopada odbędzie się premiera 2 odcinka „Fabularnego przewodnika po”. Po pierwszym odcinku, który spotkał się z żywiołowym przyjęciem publiczności, tym razem bohaterami będzie para detektywów, która spróbuje rozwiązać przypadek zniknięcia nie znanej nikomu baristki w dusznej przestrzeni anonimowej i na pewno nie sieciowej kawiarni. Podczas śledztwa napotykają szereg postaci dziwnych i dziwniejszych, m.in. Błędną Kelnerkę, Szarą Szafiarkę i Muzę porzuconą z wierszem na ręku. Spektakl formułą nawiązuje do absurdalnego, kawiarnianego kabaretu literackiego przepełnionego skeczem, monologiem scenicznym i piosenką. Premiera nastąpi w ramach dziewiątej edycji festiwalu Niewinni Czarodzieje. Partnerem spektaklu jest „Risk Made in Warsaw”.

19 Listopada natomiast w swoim autorskim programie wystąpi Michał Kempa, komik, stand-uper zaprezentuje w ponad godzinnym show swoje absurdalne i nietypowe poczucie humoru. Wieczór nazwał przewrotnie „wieczorem humoru żałosno-żenującego”.

22 Listopada jak co miesiąc zapraszamy na Bitwę na dubbingi, wieczór w którym komicy związani z Klubem podkładają improwizowany dubbing pod filmy z klasy B a nawet C. Ta impreza co miesiąc cieszy się niesłabnącą popularnością.

Natomiast pod koniec miesiąca w klubie odbędą się aż dwie premiery skeczowych programów. Do tej pory w Klubie z amerykańskich gatunków komediowych można było bawić się przy impro albo stand-upie teraz czas na napisany skecz show. 22 listopada odbędzie się premiera „Niektóre długopisy piszą wolniej”. W tym wieczorze będzie można zobaczyć macki, złe baby, gadające meble, paranoje żywieniowe, lęki genetyczne, piosenki i zagadki. Kontakt z absurdalnym humorem gwarantowany.

24 Listopada z kolei premiera programu pt. „Kościotrup jest śliczny”. Grupa komików z Cezarym Jurkiewiczem na czele zaprezentuje komediowy spektakl, w którym postarają się uwydatnić jasne i ciemne strony ludzkiej alienacji.

Oprócz tych wydarzeń zapraszamy na stałe elementy repertuaru w Klubie takie jak czwartkowe wieczory ze Stand-up Polska oraz piątkowe występy teatru improwizowanego Klancyk. 14 listopada grupa ta wystąpi do komiksowych inspiracji, które przygotują im Michał Rzecznik, Mikołaj Tkacz i gościnnie Jacek Świdziński z grupy Naprawdę nieśmieszne rysunki.

Oprócz tych wydarzeń w Klubie przy pl. Zbawiciela tradycyjnie codziennie coś się dzieje, listopad na pewno zaspokoi humory miłośników komedii na żywo.

Szczegółowa rozpiska wydarzeń Klubu Komediowego:

https://www.facebook.com/KlubKomediowy/events

Bilety: rezerwacje@komediowy.pl lub tel. 517 876 360

Klub Komediowy

Ul. Nowowiejska 1

https://www.facebook.com/KlubKomediowy

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *