Getin Bank ponownie z najlepszym kredytem samochodowym

Getin Bank od początku roku utrzymuje czołową pozycję zestawienia najlepszych kredytów samochodowych, przygotowywanego cyklicznie przez analityków TotalMoney.pl.
We wrześniowej edycji rankingu Bank po raz kolejny zajął 1. miejsce, przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę finansowania.

Getin Bank od początku 2014 roku utrzymuje miejsce na podium klasyfikacji kredytów samochodowych, którą opracowują eksperci TotalMoney.pl. Bank proponuje najkorzystniejszą na rynku ofertę na sfinansowanie zakupu nowego lub używanego auta.

Najnowszy ranking TotalMoney.pl został przygotowany na podstawie założeń, że kredyt przeznaczony zostanie na samochód nowy bądź używany w cenie 70 000 zł. Zobowiązanie jest zaciągane na okres 5 lat. Kredytobiorcy dysponują wkładem własnym w wysokości 14 000 zł. W kryteriach przyjętych przez twórców zestawienia, kredyt zaciąga czteroosobowa rodzina (2+2) z miesięcznymi dochodami na poziomie 4 244 zł netto, uzyskiwanymi z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony. Klienci nie spłacają żadnych dodatkowych zobowiązań.

Więcej informacji na temat oferty kredytowej Banku można znaleźć na stronie www.getinbank.pl

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *