Kolejne spotkanie „Zatrudnienie Fair Play” w Warszawie – zapraszamy!

Pracowników, pracodawców oraz wszystkie osoby zainteresowane poprawą relacji międzyludzkich i zarządzaniem personalnym w swoich firmach zapraszamy na bezpłatne spotkanie, które odbędzie 19 września br. restauracji Kafe Zielony Niedźwiedź, przy ul. Smolnej 4 w Warszawie, o godzinie 12:00.

Spotkanie kierujemy do osób, które chciałyby się dowiedzieć jak tchnąć nowego ducha w załogę, jak poprawić współpracę między pracownikami w różnym wieku, jak stworzyć przed pracownikami nowe perspektywy, ale też jak ograniczyć koszty prowadzenia działalności.

Tym razem spotkanie będzie odbywać się w ramach Polish Business Club „Jak znaleźć i utrzymać dobrego pracownika?”, a przedstawiciele Instytutu wystąpią w roli prelegentów i spróbują odpowiedzieć na to pytanie.

Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego http://www.zostanmentorem.pl/rekrutacja.html

Wstęp na panel „Zatrudnienie Fair Play” jest bezpłatny.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *