Wellness coaching – warsztaty rozwoju osobistego

Hotele SPA Dr Irena Eris jako pierwsze zaproponowały osobom aktywnym i chcącym dokonać zmian w życiu prywatnym lub zawodowym specjalistyczne warsztaty pod nazwą Wellness Coaching, łącząc przyjemność przebywania w spa z rozwojem osobistym.

Osoby, które chciałyby lepiej poznać siebie, odkryć nowe możliwości swojego umysłu lub po prostu dalej rozwijać się jako menedżer, szef czy partner życiowy odkryją nowy potencjał drzemiący w sobie podczas Wellness Coachingu w jednym z Hoteli SPA Dr Irena Eris. Warsztaty prowadzą dwie doświadczone trenerki i coach’e Katarzyna Niewiadomska i Edyta Kamoda, które są absolwentkami Art & Science of Coaching w Ericson College International akredytowanym przez International Coach Federation. Mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu coachingu indywidualnego, par i zespołów, a także warsztatów i szkoleń dla firm.

Udział w warsztatach wpłynie nie tylko rozwój osobisty lub zawodowy, ale pozwoli odkryć swoje marzenia i ukryte pragnienia. Sprawi, że życie stanie się bogatsze i ciekawsze. Pierwsze spotkanie w ramach Wellenss Coaching odbędzie się na początku października w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie i w Krynicy-Zdroju. Warsztaty trwają 3 dni i prowadzone są w 4 blokach tematycznych, do wyboru: IPostaw na siebie. Asertywność od zaraz; II – Bądź szczęśliwy!; IIIOd decyzji do zmiany; IVAkcja-Motywacja!

BEL4148_pressHotele SPA Dr Irena Eris to luksusowe obiekty, które zapewniają komfortowe warunki nie tylko podczas warsztatów, ale i w chwilach relaksu. Doskonale wyposażone pokoje, wysoka jakość obsługi, wykwintna kuchnia oraz nowoczesne Centrum SPA i Kosmetyczny Instytut składają się na prestiż miejsca.

Uczestnicy warsztatów będą mogli podczas pobytu skorzystać z wyjątkowego atutu Hoteli SPA Dr Irena Eris jakim jest Kosmetyczny Instytut oferujący szeroką gamę skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych firmowych i wykorzystujących światowe trendy w nowoczesnej kosmetologii. Specjalną propozycją dla uczestników warsztatów jest pakiet regeneracyjny składający się z zabiegu na twarz i na ciało oraz masażu.

Informacje o dostępnych terminach i kosztach pakietów oraz szczegółowy program warsztatów znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.DrIrenaErisSpa.com w zakładce OFERTA.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *