Wygrywaj nagrody z iParts.pl

Wszyscy Klienci, którzy dokonają zakupu części samochodowych w sklepie motoryzacyjnym iParts.pl, a następnie napiszą opinię na temat którejkolwiek z nich wezmą udział w losowaniu, w którym główną nagrodę stanowi wkrętarka akumulatorowa Bosch PSR1200.

Pierwsze nazwiska zwycięzców ogłoszone zostaną już 20 sierpnia! Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne pod adresem: http://www.iparts.pl/konkurs/jak-wygrac/

iParts Sp.z o.o. to internetowy sklep z częściami samochodowymi założony w 2008 roku. Asortyment sklepu składa się na ponad 2 000 000 najwyższej jakości części zamiennych do większości marek i modeli aut. Wszystkie podzespoły są fabrycznie zapakowane, pochodzą od znanych i renomowanych producentów i objęte są dedykowanym okresem gwarancyjnym. Części dostępne w sklepie są niejednokrotnie nawet do 40% tańsze w porównaniu z tradycyjnymi sklepami.

Przez kilka lat działalności sklep iParts.pl zyskał sobie liczne grono stałych Klientów zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami.

PR
AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *