GastronomiaInnePolecamyPolecane wiadomości

Jeden mały dzbanek, a tyle możliwości

Orzeźwiająca lemoniada w upalny dzień, czy rozgrzewający zmysły grzaniec z imbirem popijany przy kominku w chłodny wieczór? Herbata gorąca i aromatyczna, a może mrożona i orzeźwiająca? Upodobania co do napojów i ich temperatury są różne, lecz naczynie, w którym je przygotujemy i podamy, może być jedno.

Funkcjonalne, ładne i wytrzymałe naczynia w kuchni to coś, co każdemu z nas ułatwia codzienne życie. Polska marka Termisil – producent naczyń szklanych i żaroodpornych – wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów wprowadzając do swojej oferty wielofunkcyjne rozwiązania, które zrewolucjonizują myślenie Polaków na temat naczyń kuchennych.

Jednym z nich jest dzbanek szklany do zimnych i ciepłych napojów ze szkła Termisil o pojemności 1,3l. Właściwości szkła, z jakiego zostało wykonane naczynie, umożliwiają używanie go w szerokim zakresie temperatur – od -50°C do +500°C. Dzięki temu dzbanek można bez obaw umieścić zarówno w piekarniku, w kuchence mikrofalowej, jak i zmywarce czy w lodówce. Nie wchodzi w reakcje z przechowywanymi w nim płynami.

Dzbanek Termisil jest bezpieczny w użyciu i hipoalergiczny, a przy tym wielofunkcyjny. Odpowiedni zarówno do przygotowania, serwowania, czy przechowywania napojów. Z pewnością stanie się nieodłącznym elementem kuchennego wyposażenia.

Dzbanek dostępny w promocyjnej cenie w sieci sklepów Pepco po 15 Lipca.

PR
LA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *