Amway Polska wspiera światowej klasy siatkarza

Martins Plavins, światowej klasy siatkarz plażowy i brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie, nawiązał współpracę z firmą Amway Polska. W jej ramach firma będzie wspierała zawodnika w przygotowaniach do kolejnych turniejów, dostarczając suplementy diety, a także umożliwiając uzyskanie porad na temat suplementacji w jednym z najnowocześniejszych na świecie ośrodków medycyny sportowej MilanLab.

Jako zawodowy sportowiec, Martins Plavins ma świadomość kluczowej roli, jaką pełni odpowiednie przygotowanie do treningów, meczów i kolejnych turniejów. Nieodłącznym elementem diety każdego profesjonalisty są suplementy, które wspomagają gospodarkę energetyczną organizmu, regulują metabolizm oraz szybkość spalania kalorii.

Poszukiwania najlepszych dostępnych na rynku suplementów diety, doprowadziły do nawiązania współpracy pomiędzy Martinsem Plavinsem a firmą Amway Polska. Marka NUTRILITE™, znana z zaangażowania w aktywności sportowe, sponsorująca między innymi utytułowany klub piłkarski AC Milan, zaoferowała sportowcowi wybrane przez niego produkty, dopasowane do jego indywidualnych potrzeb. Dzięki współpracy z klubem piłkarskim AC Milan, siatkarz odwiedzi również słynny ośrodek medycyny sportowej w Milanello. Na miejscu eksperci z MilanLab przygotują dla Martinsa Plavinsa zestaw wskazówek i porady z dziedziny suplementacji i dietetyki.

Martins Plavins to 28-letni łotewski siatkarz, którego największym sukcesem w dotychczasowej karierze było zdobycie brązowego medalu w siatkówce plażowej mężczyzn podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku. W trakcie swojej ponad dziesięcioletniej przygody z zawodową siatkówką, otrzymał liczne tytuły i nagrody indywidualne. Już jako nastolatek wyróżniał się na tle innych zawodników, zostając Mistrzem Europy (2004), Mistrzem Europy U-23 (2005), a także Mistrzem Świata U-21 (2005). W ubiegłym roku został zwycięzcą prestiżowego turnieju Grand Slam 2012, rozgrywanego w Starych Jabłonkach.

1 lipca 2013 roku łotewski siatkarz rozpoczął rywalizację w turnieju z cyklu World Championship w Starych Jabłonkach na Mazurach. W ramach współpracy nawiązanej z firmą na spodenkach i innych elementach stroju zawodnika pojawiło się logo NUTRILITE™ by Amway. Tuż przed rozpoczęciem zawodów w Starych Jabłonkach Martins Plavins wygrał silnie obsadzony, międzynarodowy turniej siatkówki plażowej, rozgrywany w Salukrasti na Łotwie. Stawia to zawodnika w ścisłym gronie faworytów do zwycięstwa w zawodach. Zmagania siatkarzy w Starych Jabłonkach można podziwiać do 7 lipca.

O Nutrilite

NUTRILITE to wiodąca na świecie marka naturalnych suplementów diety (preparatów witaminowych
i mineralnych). NUTRILITE jest jedynym producentem suplementów diety, który odpowiada za cały proces produkcji preparatu – od upraw roślin, poprzez ich zbiory, kończąc na gotowym produkcie. NUTRILITE jest jedyną marką suplementów diety o zasięgu globalnym, których producent sam hoduje, zbiera i przetwarza rośliny na własnych, certyfikowanych farmach*. Obejmują one kompletną gamę produktów odżywczych, w tym niezbędne dla organizmu witaminy, minerały, przeciwutleniacze, suplementy dla osób aktywnych oraz preparaty zastępujące posiłki. Do najpopularniejszych produktów tej linii należą przede wszystkim: NUTRILITE™ Proteinowa odżywka w proszku (w tym wprowadzony na rynek preparat NUTRILITE™ All Plant Protein), DOUBLE X™ multiwitaminowy, multimineralny suplement diety pochodzenia naturalnego oraz NUTRILITE™ Witamina C Plus o przedłużonym uwalnianiu. Produkty marki NUTRILITE są oficjalnymi suplementami diety klubu AC Milan. Produkty markiNUTRILITE znajdują się jedynie w ofercie firmy Amway.

* Zródło: Euromonitor International Limited. www.euromonitor.com/amway-claims


O Amway™

Amway (amway.com) jest światowym liderem w sektorze sprzedaży bezpośredniej. Amway spółka zależna Alticor Inc., osiągnęła globalną sprzedaż na poziomie 11,3 miliardów dolarów w 2012 roku. Firma została założona w 1959 roku przez przedsiębiorców: Rich DeVos i Jay Van Andel i mieści się w Ada,
w stanie Michigan (USA). Amway oferuje produkty konsumenckie i możliwości biznesowe za pośrednictwem sieci ponad 3 milionów dystrybutorów w ponad 100 krajach na całym świecie. Najlepiej sprzedającymi się markami firmy Amway są witaminy NUTRILITE™, mineralne i dietetyczne suplementy, produkty do ochrony skóry i kosmetyki kolorowe marki ARTISTRY™, jak również systemy oczyszczania wody eSpring™.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *