Ludzie w kłopotliwych miejscach – Men in Embarrassing Places

Ludzie w kłopotliwych miejscach” Men in Embarrassing Places  to książka będąca rezultatem pracy archeologa i badacza – Jonathana Graya. Autor przedstawili w niej zebrane materiały archeologiczne, na podstawie których skłania czytelnika do poważnego zastanowienia się nad historią i pochodzeniem człowieka. Praca jest zbiorem tajemniczych odkryć z różnych zakątków świata. Autor traktuje wszystkie odkrycia, które niestety nigdy nie ujrzały światła dziennego, niezwykle osobiście, nie szczędząc ich opisowi ani emocji, ani często ironicznych komentarzy. Ta książka to autentyczna wojna wypowiedziana wszystkim wątpiącym w pochodzenie skamielin jakoby nie należały do człowieka. Taką wojnę wypowiedział Ed Conrad instytucji Smithsonian, która to nie wywiązała się z obietnicy i nie zbadała należycie struktury komórek skamieliny kości. Potwierdzili tylko, że badana skamielina nie posiada składu kości.

Autor wspomina o pewnym fenomenalnym odkryciu Mary Schweitzer, która oglądając przez mikroskop cieniutką sekcje kości dinozaura, gdzie była doskonale widoczna struktura budowy kości z siateczką naczyń krwionośnych dostrzegła w wewnątrz żyłki mały okrągły czerwony obiekt z maleńka ciemniejszą plamką w środku Okazało się że jest to czerwone ciałko krwi. Skoro badane kości mają 65 milionów lat to należałoby odpowiedzieć sobie na pytanie jak to możliwe, aby przetrwały w nich czerwone ciałka krwi? Dowody wskazują na to, że te hemoglobiny (proteiny, które powodują, że krew ma czerwoną barwę i przenosi tlen) naprawdę przetrwały w tych kościach. Nasuwa się pewne spostrzeżenie, otóż kwestia tych „milionów lat” jakie rzekomo powinny mieć te kości. budzi poważne wątpliwości.

Archeolog Jonathan Gray uświadamia nam, że istnieje ogromna ilość dowodów wskazujących na to, że te długie periody geologiczne ziemi, to czysta wyobraźnia, tkwiąca jedynie w głowach ewolucjonistów. Natomiast szczątki ludzkie, oraz artefakty wykonane przez człowieka, jakie znajdujemy w węglu wcale nie mają setek milionów, czy nawet milionów lat.

Niestety zaakceptowanie takich znalezisk stała by się nierozwiązywalnym problemem dla konserwatywnych ewolucjonistów, gdyż doprowadziłaby do zachwiania ateistycznej teorii ewolucji. Z przykrością trzeba stwierdzić, że obecne towarzystwo naukowe nie zawsze dąży do poszukiwania prawdy, dlatego też wiadomości o takich wydarzeniach nigdy nie trafiają na pierwsze strony gazet a nawet czasem nie są publikowane, tylko gdzieś skrzętnie ukrywane by nigdy nie ujrzały światła dziennego!

Jonathan Gray to wielki badacz i znawca starożytności. W ciągu ponad 37 lat odbył  28 wypraw  w  przenikliwe głównie nieodkryte tereny, w tym część górnej Amazonki w celu gromadzenia danych na temat starożytnych tajemnic. W trakcie tych poszukiwań odkrył zaskakujące dowody i artefakty w różnych rejonach świata. Jego odkrycia  ukazują zadziwiające odkrycia starożytnej cywilizacji na całym świecie. Jego książki zawierają wiedzę jaką zgłębił podczas wypraw pełnych  zaskakujących odkryć i zbadanych wykopalisk. Oto kilka z nich, które zostały wydane bądź niebawem ukażą się na rynku wydawniczym:

  1. 64 nieodkryte sekrety starożytności – 64 Secrets Still Ahead of Us” jest doskonałym zbiorem dowodów na temat świata starożytnego jakiego nie znamy. Książka zawiera ”blisko 1000 niewytłumaczonych dotychczas misteriów, jakimi są niezwykłe osiągnięcia nauki i technologii starożytnych!”
  2. Sekrety umarlaków – Dead Men’s Secrets”, w której opisał wiele ciekawostek z czasów starożytnych, których odkrycia zainspirowały go do jej powstania. W dwóch obszernych rozdziałach przedstawił w jaki sposób zginął oryginalny super świat, jak globalna cywilizacja została unicestwiona w kosmicznej katastrofie oraz ślady jakie starożytni pozostawili po sobie.
  3. Bogactwa króla Salomona – Solomon’s Fleet Mystery” to książka w postaci cyfrowej, która pozwoli wam dowiedzieć się więcej na temat starożytnego, biblijnego władcy i jego czasach a to dzięki Biblii i najnowszym badaniom i porównaniom jakich dokonał sam jej autor.
  4. Co się stało z wieżą Babel? – What happened to the Tower of Babel?”, w której autor poświęca wiele uwagi całej historii biblijnej począwszy od wielkiego potopu. We wschodniej Turcji, w pobliżu góry Ararat znajduje się bardzo ciekawa, ogromna skamielina przypominająca kształtem statek.
  5. Zaginiony Świat Gigantów – The Lost World of Giants – autor wraz innymi odkrywcami znalezionych skamielin potwierdzających istnienie gigantów próbowali niestety bezskutecznie walczyć z podejściem ewolucjonistów, którzy to wmawiają nam, że z prymitywnego podobnego do małpy gatunku, trafiliśmy w końcu do jaskiń, gdzie poprzez miliony lat prób i błędów w końcu doszliśmy do obecnego poziomu Super Ludzi
No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *