Romantyczne nakrycie stołu nie tylko od święta – tiulowe obrusy i bieżniki HAFT SA

Współczesna pani domu wie, że obrus nie jest tylko odświętną ozdobą, ale nieodłącznym elementem codziennej dekoracji stołu. Tylko wyobraźnia projektanta decyduje o tym czy będzie on podkreślał awangardowy czy klasyczny charakter pomieszczenia.Dostępne w ofercie Fabryki Firanek i Koronek HAFT SA obrusy i bieżniki na siatce tiulowej na nowo definiują pojęcie dobrego stylu i nieprzeciętnej stylizacji. Zdobione precyzyjnie wykonaną koronką materiały ujmują misternym wykonaniem i delikatnością. Romantyczny charakter dzianiny nie ogranicza, a przeciwnie, zachęca do nadania każdemu wnętrzu unikalnego wyrazu.

Obrus firmy HAFT SA – romantyczne ukoronowanie stołu

Obrus z delikatnej, haftowanej dzianiny doda uroku każdemu stołowi. Propozycje niebanalnych nakryć firmy HAFT SA poruszą wrażliwych na romantyczne akcenty dekoracji we wnętrzu. Obrusy 214310 oraz 214312 z oferty Fabryki Firanek i Koronek HAFT SA zachwycą ponadczasowa urodą. Biała koronka, precyzyjne wykończenie oraz niebanalny kwiatowy motyw widoczny w obu modelach sprawią, że stół w kuchni, jadalni czy salonie ujmować będzie eleganckim i niepowtarzalnym charakterem. Wyraźnie zarysowane na dzianinie gałązki różanego krzewu układają się w fantazyjny wzór. Nie trudno wyobrazić sobie przytulne wnętrze, w którym tak nakryty blat zdobi wazon świeżych kwiatów lub patera z ciastem. Obrusy marki HAFT SA niezwykle intrygująco wyglądają również w loftowych, surowych wnętrzach. Tak niebanalne połączenie delikatnej tkaniny i minimalistycznych rozwiązań architektonicznych podkreśla wyjątkowość pomieszczenia i nieprzeciętny gust mieszkańców domu. Możliwość wyboru spośród łącznie aż sześciu wariantów rozmiarów dostępnych w ofercie HAFT SA modeli 214310 oraz 214312 pozwala na stworzenie wyjątkowej stylizacji zarówno dla dużego stołu w jadalni, jak i okrągłego stolika kawowego. Obrusy marki HAFT SA niezależnie od kształtu i wielkości stanowią umiejętne połączenie ponadczasowej formy i nowoczesnych stylizacji.

Bieżnik firmy HAFT SA – subtelny akcent pełen romantyzmu

Niezależnie od stylu, w jakim utrzymane jest wnętrze, misterne aplikacje, wyszukane materiały oraz klasyczne kolory bieżników sprawiają, że blat, bez względu na swoją wielkość oraz surowiec, z jakiego jest wykonany, nabiera bardziej eleganckiego charakteru. Dostępne w ofercie firmy HAFT SA bieżniki pozwolą przysporzyć świetności tradycyjnym meblom lub przełamać zbyt surowy, modernistyczny wystrój salonu lub kuchni. Stonowaną i wyrafinowaną propozycją jest model 214310 z oferty HAFT SA z bogatą roślinną aplikacją dostępny w dwóch wymiarach: 50×115 oraz 65×130. Wyraziste pąki róż oraz gałązki krzewu tworzą ciekawy ornament. Symetryczny układ aplikacji nadaje dzianinie niezwykle finezyjny wyraz a precyzyjnie wyhaftowany wzór tworzy kunsztowne dzieło sztuki, nad którym pochylił się zdolny artysta. Nieco bardziej nowoczesny charakter ma dostępny w ofercie HAFT SA model bieżnika 21438. Motyw roślinny tworzą tu, gęsto wyszyte na całej długości materiału, pojedyncze listki akacji. Uniwersalny kolor bieli oraz urozmaicony deseń bieżnika współgrają z kolorem jesionowych, dębowych oraz sosnowych mebli. Z uwagi na wymiary 50x 150 cm stanowi on idealną dekorację małego stolika kawowego lub blatu dużego stołu.

Urządzając wnętrza warto czerpać z najlepszych wzorców. Prawdziwe piękno tkwi bowiem w dopracowaniu szczegółów – a do takich niewątpliwie należy dekoracja stołu. Wyjątkowe, nowe produkty Fabryki Firanek i Koronek HAFT SA zdobiąc rodzinne stoły, komody i stoliki kawowe spotęgują wrażenie romantycznej przytulności na nowo definiując charakter domowych pomieszczeń.

214310/50y

bieżnik żakardowy

50×115

11,18 zł

214310/65y

65×130

13,98 zł

214380/50

50×150

11,30 zł

214310/100y

obrus żakardowy

100×150

19,98 zł

214310/120y

120×160

26,70 zł

214310/130y

130×180

30,46 zł

214312/90y

90×90

13,18 zł

214312/120y

120×120

21,58 zł

214312/160y

160×160

32,78 zł

Producent: Fabryka Firanek i Koronek HAFT SA

ul. Złota 40

62-800 Kalisz

www.haft.com.pl

Fabryka Firanek i Koronek HAFT SA to niekwestionowany lider na rynku firanek oraz jedyny na skalę przemysłową producent wyrobów haftowanych w Polsce.  Firma prowadzi swoją działalność produkcyjną w oparciu o dwie niezależne technologie: technologię dziewiarską i technologię hafciarską. HAFT SA dostarcza na rynek firany i lambrekiny metrażowe w tym: żakardowe oraz haftowane, konfekcje stołową: obrusy, bieżniki i serwetki żakardowe, tkaninowe, plamoodporne oraz gipiurowe,  konfekcje okienną: firanki tkaninowe oraz żakardowe w postaci m.in.: kompletów okiennych, paneli okiennych, firanek makaronowych (typu spaghetti), firanek siatkowych oraz firanek klasycznych, wyroby haftowane wykorzystywane do produkcji konfekcji damskiej i dziecięcej oraz maryjnej m.in.: tkaniny hatowane, tkaniny gipiurowe, koronki haftowane i gipiurowe, kołnierzyki, wykrojniki, emblematy, aplikacje itp,, flagi narodowe oraz maryjne.  Lista wyrobów Fabryki Firanek i Koronek HAFT SA nigdy nie jest zamknięta, bowiem młoda, wykwalifikowana i ambitna kadra, z doświadczonym Zarządem na czele, wie jak działać w warunkach gospodarki rynkowej, wyczuwa koniunkturę i modę, nie obawia się kreowania nowych trendów i kształtowania dobrego gustu.

PR
AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *