Przedsmak Świąt w Galerii Mini

Święta Bożego Narodzenia już od pewnego czasu zaczynają nas witać z witryn sklepowych kusząc propozycjami wymarzonych prezentów. Prócz zakupów galerie handlowe przyciągają nas również licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Taką właśnie ofertę przygotowała dla kupujących Galeria Mini w Kamionkach.

Położona w centrum Kamionek Galeria Mini istnieje zaledwie od kilku miesięcy. Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli spółki, sklep powoli staje się inicjatorem życia społecznego mieszkańców – jest nie tylko miejscem robienia zakupów, ale i miejscem spotkań. – Niedawno zakończyła się zbiórka charytatywna, w której dzięki wsparciu pani Sołtys Małgorzaty Walkowiak i pomocy osób dobrego serca, udało się zebrać ok 5O kg żywności i odzież dla 10-12 rodzin. – mówi Agata Woźniak, manager Galerii Mini. To była pierwsza taka akcja przeprowadzona na terenie Galerii.

Teraz w okresie przedświątecznym obiekt handlowy przygotował dla odwiedzających liczne mikołajkowe atrakcje, z których będzie można korzystać w poszczególne dni, w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Start 6 grudnia w Mikołajki. – Oferując różnego rodzaju atrakcje chcemy umilić odwiedzającym Galerię w ten pracowity czas zakupów i przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia – mówi Agata Woźniak – Szczególnie zależy nam, by było jak najwięcej niespodzianek dla dzieci, które towarzyszą rodzicom w czasie zakupów. Dzięki przygotowanej przez nas ofercie, ten czas spędzony w sklepie może być dla maluchów nie lada przygodą, połączoną ze zdobywaniem nowych umiejętności – dodaje. Z tego względu w najbliższych dniach w Galerii Mini najmłodsi będą mieli okazję wysłać e-kartkę do Mikołaja, zagrać w gry zimowe na X-box Kinect, samodzielnie wykonać ozdoby choinkowe, malować pierniki oraz uczestniczyć w licznych zabawach, konkursach i darmowych warsztatach. W sobotę 8 marca o godz. 16 nastąpi uroczyste włączenie oświetlenia na choince przed Galerią, połączone z ubieraniem jej w łańcuch i ozdoby przygotowane przez uczestników warsztatów. Szczegółowy plan atrakcji znajduje się na terenie Galerii Mini i na jej stronie internetowej.

Należący do spółki Investera obiekt zaczyna tętnić życiem i pojawiają się w nim kolejne nowe punkty handlowo-usługowe. Sama galeria jest zapowiedzią nowej marki, która w najbliższych latach rozszerzy swoją działalność na teren całej Polski.

PR
AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *