Klancyk gra Pana Harolda

Ostatnie trzy spektakle w 2012 roku, 8 grudnia (sobota), godz. 19.00, 9 grudnia (niedziela), godz. 19.00 14 grudnia (piątek), godz. 21:30

Najpopularniejszy na świecie format długiej formy improwizowanej w wersji Teatru Improwizowanego Klancyk.

Trzy ostatnie spektakle Pana Harolda będą okazją do złożenia mu świątecznych życzeń i namówienia do powrotu w nowym roku (o ile pogłoski o końcu świata nie okażą się prawdziwe). Klancyk, jako pierwsza grupa impro w Polsce, sięgnął po najważniejszy z formatów inscenizacji. Za jego pomocą, podobnie jak muzycy jazzowi, wyraża swój niepowtarzalny styl i prezentuje swoją wizję improwizacji. Za sprawą specyficznego poczucia humoru, atmosfery dziwaczności oraz niedorzeczności spod znaku najdziwniejszych i najśmieszniejszych wyrazów, każda wizyta Pana Harolda jest niepowtarzalna.

Pierwszy impuls do tego, co wydarzy się na scenie, zawsze wysyła publiczność, wykrzykując w decydującym momencie słowa, z których rozwija się przedstawienie.
Zapowiedź spektaklu:http://www.youtube.com/watch?v=jRawBA0u1KI

Miejsce: Klub Komediowy Chłodna, Chłodna 25, Warszawa

Bilety: bilety: 25/15pln

Rezerwacja biletów:komedia@chlodna25.pl lub tel. 601610085

Facebook: http://www.facebook.com/Klaaancyk

Teatr improwizowany Klancyk jest prekursorem warszawskiej teatralnej formy, polegającej na zespołowym budowaniu spektakli bez scenariusza, na bazie sugestii publiczności. Improwizacja przyjmuje różne formy – od spektakli skeczowych po długie dramatyczne przedstawienia. Cechą wspólną jest współpraca przynajmniej dwóch aktorów oraz tworzenie fabuły na bieżąco. Ten rodzaj teatralnego jazzu jest popularny na całym świecie, a w Polsce stanowił pierwszy objaw nowej kultury klubowego performance’u, który zapoczątkował Klancyk. Przejawia się w występach grup impro, warsztatach i dżemach improwizacji. Jest bezpośredni, opierający się na kontakcie z publicznością, rozładowujący i śmieszny.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *