Konkurs: Napisz opinię i wygraj analizy szkoleniowe!

Portal www.szkolenia24h.pl organizuje , w którym można wygrać profesjonalne analizy szkoleniowe. Łączna wartość nagród to 3720 PLN!

Zasady są łatwe – należy napisać w kilku zdaniach za co lubią Państwo  serwis www.szkolenia24h.pl. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy konkurs@szkolenia24h.pl. Trzy najciekawsze nagrodzimy analizami i opublikujemy w serwisie.

Analizy do wygrania w konkursie to:

 • Puzzle DISC – analiza stylu komunikacji i zachowania, należy do grupy bardzo popularnych analiz opartych na modelu DISC Marstona.

 • Carrot – analiza motywacji, wyróżnia 7 czynników motywujących badaną osobę.

 • Boomerang – analiza 360°, służy do oceny umiejętności pracy na danym stanowisku. Ma 4 warianty. Przeznaczona jest do osób zajmujących stanowiska kierownicze, zajmujących się zarządzaniem projektami, kierowaniem sprzedażą oraz ostatni typ – dla Przedstawicieli Handlowych mających bezpośredni kontakt z Klientem.

  Tego typu analizy to doskonałe narzędzie do oceny motywacji, umiejętności czy zachowania pracowników w firmach, czy instytucjach!!!!

  Miejsce I: analizy o wartości 1330 PLN netto
  Boomerang, Puzzle DISC 360°, 2 x Puzzle DISC & Carrot

  Miejsce II: analizy o wartości 1230 PLN netto
  Boomerang, 2 x Puzzle DISC & Carrot

  Miejsce III: analizy o wartości 1160 PLN netto
  Boomerang, Puzzle DISC & Carrot, Puzzle DISC

****

O serwisie www.szkolenia24h.pl

Serwis www.szkolenia24h.pl to obszerny, nieustannie aktualizowany portal szkoleniowy, a także unikalna baza najlepszych ośrodków szkoleniowych z całej Polski.

W czasach, gdy rynek szkoleń rozwija się coraz dynamiczniej, a oczekiwania klientów rosną z roku na rok, potrzebne są usługi wykraczające poza standardowe rozwiązania – te nowoczesne rozwiązania dostarcza serwis www.szkolenia24h.pl. Nasza oferta reklamowa jest dopasowana do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu każdy klient ma możliwość prezentowania pełnej oferty szkoleń/kursów na łamach naszego serwisu.

O Firmie Szkoleniowej Ensize

Ensize oferuje Tobie i Twojej firmie pełną gamę narzędzi do analizy i oceny. Narzędzia te dają obraz bieżącej sytuacji oraz pogląd na najważniejsze obszary do rozwoju w przyszłości. Narzędzi Ensize możesz użyć do przygotowania takiego środowiska, w którym pracownicy czują się dobrze, gdzie praca cieszy, myśli się bez ograniczeń, gdzie chętnie bierze się odpowiedzialność i nie ustaje w rozwoju. Narzędzia Ensize są proste w użyciu i łatwe do zarządzania.

Regulamin konkursu

1. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie 14.11.2012 – 10.01.2013r.
2. Uczestnikiem konkursu może być wyłącznie osoba pełnoletnia.
3. Zwycięzcami zostaną trzej użytkownicy, których opinie zostaną wybrane przez redakcję jako najciekawsze.
4.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania w serwisie www.szkolenia24h.pl oraz w materiałach reklamowych, danych osobowych zwycięzców konkursu (tj. imienia, nazwiska oraz miejsca zamieszkania).

Więcej informacji o konkursie znajdziesz tutaj

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *