„Dorwać Gringo” i „Połów szczęścia w Jemenie” – premiery tylko na Cineman.pl

Dorwać Gringo” to klasyczne kino akcji w najlepszym wydaniu. Mel Gibson, jakiego znamy z „Zabójczej broni”, powraca w roli zawodowego złodzieja, który przypadkiem ląduje w meksykańskim więzieniu. Akcja goni akcję, a Mel Gibson z łobuzerskim uśmiechem pokonuje wszystkich lokalnych mafiosów i skorumpowanych stróżów prawa.

Wielbicielom angielskiego humoru proponujemy „Połów szczęścia w Jemenie” w reżyserii Lasse Hallströma („Czekolada”). Dzięki szalonemu marzeniu jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na pustynię, dwoje ludzi z zupełnie różnych światów będzie musiało znaleźć wspólny język. W rolach głównych zobaczymy Kristin Scott Thomas, Ewana McGregora („Autor widmo”) oraz Emily Blunt („Diabeł ubiera się u Prady”).

Od listopada również premierowo: „Lady” – najnowszy film Luca Bessona, „Protektor” z Jasonem Stathamem, mroczny thriller „Grabarz”, „Idealny plan” z Rayem Liottą oraz „Szalony rok” z Andie MacDowell i Joshem Lucasem.

Kino internetowe Cineman.pl to ponad 700 filmów dostępnych online „na żądanie”. Ponad 200 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity. Każdy film dostępny na portalu można zakupić w pakiecie – wówczas jego cena może wynieść nawet 0,99 zł za jeden film.

Więcej na www.Cineman.pl
PR
KJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *