„Dorwać Gringo” i „Połów szczęścia w Jemenie” – premiery tylko na Cineman.pl

Dorwać Gringo” to klasyczne kino akcji w najlepszym wydaniu. Mel Gibson, jakiego znamy z „Zabójczej broni”, powraca w roli zawodowego złodzieja, który przypadkiem ląduje w meksykańskim więzieniu. Akcja goni akcję, a Mel Gibson z łobuzerskim uśmiechem pokonuje wszystkich lokalnych mafiosów i skorumpowanych stróżów prawa.

Wielbicielom angielskiego humoru proponujemy „Połów szczęścia w Jemenie” w reżyserii Lasse Hallströma („Czekolada”). Dzięki szalonemu marzeniu jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na pustynię, dwoje ludzi z zupełnie różnych światów będzie musiało znaleźć wspólny język. W rolach głównych zobaczymy Kristin Scott Thomas, Ewana McGregora („Autor widmo”) oraz Emily Blunt („Diabeł ubiera się u Prady”).

Od listopada również premierowo: „Lady” – najnowszy film Luca Bessona, „Protektor” z Jasonem Stathamem, mroczny thriller „Grabarz”, „Idealny plan” z Rayem Liottą oraz „Szalony rok” z Andie MacDowell i Joshem Lucasem.

Kino internetowe Cineman.pl to ponad 700 filmów dostępnych online „na żądanie”. Ponad 200 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity. Każdy film dostępny na portalu można zakupić w pakiecie – wówczas jego cena może wynieść nawet 0,99 zł za jeden film.

Więcej na www.Cineman.pl
PR
KJ

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *