Jakość strony kluczem do skutecznego pozycjonowania

Odpowiednie rozmieszczenie w sieci linków odsyłających do Twojej strony www jest jednym z najważniejszych elementów skutecznego pozycjonowania. Ilość odsyłaczy nie zawsze idzie w parze z jakością, dlatego zamiast kilkunastu odnośników na stronach o Page Rank 0 i mniejszym, lepiej jest dać jeden link na stronę z Page Rank 3.

Linki siłą skutecznego pozycjonowania

W każdym kursie SEO dowiesz się, że pozycja Twojej strony w wyszukiwarce jest zależna od tego, z ilu miejsc w sieci jest linkowana. Po części jest to prawda, ale w samej wyszukiwarce Google zaindeksowanych jest, ponad bilion stron. Jak więc wybrać odpowiednie witryny, na których będziesz umieszczać odnośniki do swojej strony?

Jednym z podstawowych parametrów jest googlowski page rank. Ten wskaźnik oznacza, jak dobra jakościowo i popularna jest Twoja strona w internecie. Kolejną sprawą jest sprawdzenie, czy dana witryna nie jest zablokowana w Google, ponieważ umieszczenie linków w takich serwisach nie przyniesie Tobie żadnego efektu. Wybierając witryny, na których chcesz umieścić odsyłacze do swojej strony www musisz więc być bardzo uważny.

Nie szukaj sam, zaufaj profesjonalistom

Pozycjonując strony internetowe nie musisz wyważać otwartych drzwi i ręcznie szukać odpowiednich serwisów do umieszczania tam swoich linków. Są firmy, które zrobiły to już za Ciebie. Odpowiednio wybrane narzędzie skróci czas Twojej pracy i sprawi, że efekty przyjdą szybciej, niż przypuszczasz. Giełda linków Linkolo.pl, to miejsce, w którym kojarzeni są pozycjonerzy i wydawcy chcący zarabiać na swoich stronach www. Linkolo.pl nie jest jednak miejscem dla każdego. Administratorzy serwisu dużą uwagę przykuwają do jakości, dlatego nie znajdziesz tam stron z ujemnym page rank oraz zbanowanych przez Google. Baza wydawców jest na bieżąco monitorowania i strony, które nie spełniają wymogów jakościowych są z niej usuwane, a właściciele nowych witryn, które oczami Google nie są odpowiednio dobre, nie mają możliwości dołączenia do Linkolo.pl.

Mimo coraz bardziej restrykcyjnych wymogów, system Linkolo.pl, to wciąż jeden z największych graczy na rynku pozycjonowania w Polsce. Obecnie masz możliwość wyboru spośród prawie dwóch tysięcy witryn, a liczba wydawców dołączających do bazy cały czas rośnie. Co więcej, ceny za pozycjonowanie nie są w żaden sposób narzucone. To wydawcy w Linlkolo.pl sami decydują, ile ma kosztować umieszczenie linków na ich stronach. Ty możesz przyjąć te warunki, lub nie. Na giełdzie linków Linkolo naprawdę jest w czym wybierać.

System Linkolo.pl umieszcza odnośniki do Twojej strony www w treści strony wydawcy, co sprawia, że ich siła jest większa, niż linków umieszczonych w dedykowanych boksach i katalogach. Dzięki temu Twoja pozycja w Google będzie rosła szybciej, a Ty będziesz czerpał większe zyski z prowadzonej przez siebie działalności.

Wejdź na naszą stronę i poznaj nas lepiej

http://linkolo.pl/

PR
KJ

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

1 Comment

 1. Avatar
  Marek W. Sierpień 21, 2019

  W tej chwili na pozycjonowanie ma duże znaczenia jakość zdobytych linków zewnętrznych – https://dolp.pl/link-building/ – technika zdobywania linków jest ważna. Jeden dobry link jest często dużo wart, więcej niż klika słabszej jakości. Znaczenie też ma różnorodność taki przekierowań na stronę.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *