Moda i stylPokaz slajdówPolecamyPolecane wiadomości

Festiwal Butów w NoVa Park

Już 5 października 2012 roku w gorzowskim centrum handlowym NoVa Park  startuje ogólnopolski Festiwal Butów – uczta dla wszystkich miłośników obuwia. Wystawa promująca najnowsze trendy w modzie oraz prezentująca historię butów potrwa do 21 października. W tym czasie warto wziąć udział w festiwalowym konkursie, w którym można wygrać karty podarunkowe o wartości 500 złotych. Festiwal rozpoczyna się mocnym uderzeniem – Weekendem Rabatów, który będzie mieć miejsce w dniach 6-7 października. Na Klientów NoVa Park czekają zniżki na aktualne kolekcje jesienno-zimowe.
Obuwie od dawna uchodzi za największy obiekt pożądania prawie każdej kobiety i niejednego mężczyzny. Historię tego fascynującego elementu naszej garderoby, ciekawostki z nim związane, a także aktualnie obowiązujące trendy będzie można poznać podczas Festiwalu Butów w NoVa Park.

Główne elementy wystawy to ekspozycja prezentująca historię obuwia i jego ewolucję, ekspozycja butów regionalnych, „Top Szafa” z ponad 40 parami ciekawego i oryginalnego obuwia stworzonego przez najsłynniejszych projektantów, ekspozycja butów profesjonalistów oraz sportowych czy ekspozycja poświęcona sznurowadłom i 18 sposobom wiązania obuwia.

Z okazji Festiwalu Butów, NoVa Park organizuje specjalny konkurs z obuwiem w roli głównej. Zasady zabawy są niezwykle proste! Wystarczy podać nazwy sklepów, w których znajduje się obuwie ze zdjęć dostępnych w ulotce festiwalowej oraz wskazać trzy interesujące punkty na trasie pieszej wycieczki po Gorzowie Wielkopolskim. Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają 3 karty podarunkowe o wartości 500 złoty każda oraz 30 kart podarunkowych na zakupy za 100 złotych.

Już w najbliższy weekend – 6 i 7 października – wszyscy miłośnicy mody będą mogli także być na bieżąco z aktualnie obowiązującymi trendami. A to wszystko za sprawą Weekendu Rabatów, który pozwoli na nabycie najnowszych propozycji projektantów za niewielkie pieniądze. W akcji biorą udział m.in. sklepy CCC, Centro, City Sport, Coccodrillo, Deichmann , Ecco/Clarks, Kornecki, Wojas, Puma  i wiele innych.

„Festiwal Butów w NoVa Park to szansa na poznanie najnowszych trendów modowych oraz ciekawostek dotyczących obuwia. Zaczynamy mocnym uderzeniem – Weekendem Rabatów i konkursem z możliwością wygrania karty podarunkowej o wartości 500 złotych. Zapraszam wszystkich do udziału w zabawie oraz skorzystania z atrakcyjnych zniżek. Życzymy udanych zakupów!” – podsumowuje Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.
Festiwal Butów w NoVa Park trwa od 5 do 21 października. Wystawę można zwiedzać od poniedziałku do niedzieli od 11.00 do 20.00.

Informacje o firmie:
Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska Sp. z o.o.
www.nova-park.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *