Polecane wiadomościRTV i AGDŚwiat technologiiUrządzenia i maszynyZakupy

Telefony z rysikiem – wygoda na wyciągnięcie ręki

Telefony z rysikiem można uznać za narzędzia podnoszące efektywność wykonywanych prac – zwłaszcza w kontekście branż kreatywnych. Do czego dokładnie się przydają i czego warto dowiedzieć się więcej na ich temat?

Telefon z rysikiem – urozmaicenie sposobu użytkowania urządzenia

Telefony z rysikami zapewniają przede wszystkim większą dokładność podczas pisania i rysowania – to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie tworzenie precyzyjnych notatek podczas spotkań biznesowych lub wykładów szkolnych.

Rysik S Pen, obecny w niektórych urządzeniach Samsung (m.in. Samsung Galaxy S23 Ultra i Samsung Galaxy S24 Ultra), pozwala na swobodne wyrażanie artystycznych wizji – przydaje się np. do szkicowania, malowania, a nawet szybkiego edytowania wykonanych zdjęć.

Dzięki niemu, urządzenie mobilne może stać się wirtualnym płótnem, służącym do tego samego, co kartka zeszytu. Przekonaj się samemu o tym, że korzystanie z rysika S Pen może być proste niczym pisanie zwykłym długopisem.

Smartfon z rysikiem – jak używać rysika S Pen?

Rysika S Pen warto używać przede wszystkim do pisania ręcznego – jest to wygodne zwłaszcza podczas zapisywania danych z ważnych spotkań. Urządzenie będzie w stanie nagrać w trakcie tego dźwięk dobiegający z otoczenia i przekształcić Twój rękopis na tekst maszynowy; dzięki temu stanie się np. łatwiejszy do odczytania przez innych pracowników firmy (lub studentów uczęszczających na te same przedmioty).

Artyści cyfrowi i projektanci docenią możliwość tworzenia precyzyjnych linii i łatwość wprowadzania kluczowych modyfikacji w czasie rzeczywistym – rysik S Pen będzie mógł zamienić się m.in. w ołówek, gumkę do mazania, pędzel i wszystkie inne potrzebne narzędzia.

Oczywiście, warto wspomnieć również o tym, że rysik S Pen przyda się ponadto do wykonywania codziennych zadań. Może ułatwić przeglądanie internetu np. poprzez uproszczenie klikania małych elementów interfejsu poszczególnych witryn sieciowych. Bywa również pomocny podczas grania.

Telefony z rysikami mają realne zastosowanie – dodatkowe akcesorium nie jest dla nich jedynie zbędnym gadżetem.

Telefon Samsung z rysikiem – jakie modele smartfonów?

Rysik S Pen jest dołączany do urządzeń:

  • Samsung Galaxy S23 Ultra;
  • Samsung Galaxy S24 Ultra.

Można go jednak dokupić do pozostałych urządzeń serii Galaxy. Jest dostępny w dwóch m.in. w dwóch rodzajach – standardowym i wariancie Pro. Który z nich wybierzesz?

Telefony z rysikami są naprawdę wygodne w użytkowaniu. Doświadcz tego osobiście!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *