Dekada Konin: nowy wymiar handlu i komunikacji w sercu miasta

27 października 2023 roku Konin mógł świętować otwarcie nie tylko nowego centrum handlowego, ale prawdziwego serca komunikacyjno-handlowego miasta – Dekady Konin. Lokalizacja w ścisłym centrum, przy kluczowych ulicach handlowych – ul. Kolejowej i ul. Dworcowej, sprawia, że jest to miejsce, które nie można ominąć.

Lokalizacja kluczem do sukcesu

Dekada Konin może pochwalić się wyjątkową lokalizacją. Położona w ścisłym centrum, przy dwóch głównych arteriach handlowych – ul. Kolejowej i ul. Dworcowej, staje się naturalnym punktem przesiadkowym dla mieszkańców i podróżnych. W sąsiedztwie roztaczają się duże osiedla mieszkaniowe, co gwarantuje stały przepływ klientów.

Poznaj – Jakie sklepy w Dekada Konin?

Jednym z kluczowych elementów inwestycji jest nowoczesny dworzec kolejowy oraz autobusowy. Projektowane z myślą o komforcie pasażerów, mają za zadanie obsłużyć rocznie aż milion podróżnych. Wygodne perony, czytelna informacja dla pasażerów oraz nowoczesne poczekalnie czynią z Dekady Konin nie tylko miejsce zakupów, ale także ważny punkt komunikacyjny w regionie.

Handel i zakupy w jednym miejscu

Dekada Konin to przede wszystkim 5500 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej. Klienci mają do dyspozycji szeroką gamę sklepów, od znanych i lubianych marek, po te, które dopiero zaczynają swoją przygodę na polskim rynku. Co ważne, sklepy zostały zaprojektowane tak, aby dostęp do nich był możliwy bezpośrednio z parkingu, co znacząco ułatwia zakupy.

W Dekadzie Konin nowoczesność łączy się z funkcjonalnością. Projekt centrum został tak zaplanowany, aby spełniać potrzeby mieszkańców i odwiedzających Konin. Wygodna infrastruktura drogowa oraz rozwinięta sieć komunikacji miejskiej gwarantują doskonały dostęp do obiektu. Dla tych, którzy wybierają się samochodem, przygotowano parking na aż 340 miejsc.

Otwarcie Dekady Konin to ważne wydarzenie dla miasta i jego mieszkańców. To nie tylko kolejne centrum handlowe, ale przestrzeń, która łączy w sobie funkcje handlowe, komunikacyjne i społeczne. W Dekadzie Konin każdy znajdzie coś dla siebie – czy to miejsce na zakupy, przystanek w podróży, czy po prostu przestrzeń do spotkań z przyjaciółmi. Zapraszamy do odkrywania tego wyjątkowego miejsca w sercu Konina!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *