Nie dziś Józefino, mam jutro ważny dzień – czyli o tym kiedy rezygnujemy z seksu

Czy wiecie, że większość sportowców nie uprawia seksu przed większymi zawodami? A jak z resztą społeczeństwa? Z badań C-Date.pl wynika, że aż 98% Francuzów powstrzymuje się od seksu przed ważnymi wydarzeniami. Czyżby w tym tkwił sekret olimpijskiej reprezentacji Francji?

Nie dziś Józefino, mam jutro ważny dzień.” – te słowa wypowiedziane przez Napoleona do ukochanej w przeddzień wielkiej bitwy odnoszą się także do współczesnych sportowców. Wiele gwiazd sportu przyznaje się do wstrzemięźliwości seksualnej przed większymi wydarzeniami sportowymi (mimo wielu pokus w wiosce olimpijskiej…). Mohamed Ali twierdził, że nie uprawiał  seksu aż na dwa miesiące przed ważnym starciem w ringu.

W ankiecie C-Date.pl, najpopularniejszego w Polsce serwisu randek bez zobowiązań,  zapytano czy i my – poza sportowa część społeczeństwa – rezygnujemy ze współżycia, gdy mamy coś ważnego do zrobienia dnia nastepnego. Z badań C-Date.pl wynika, że 35% mężczyzn i 39% kobiet powstrzymuje się od seksu przed ważnymi wydarzeniami.

W tej kategorii przodują Francuzi, – aż 98% z nich rezygnuje z erotycznych igraszek w przededniu istotnych zdarzeń. Co ciekawe, zarówno paniom, jak i Panom w Polsce  daleka jest ta inicjatywa … wstrzemięźliwość seksualną w takiej sytuacji deklaruje zaledwie 20% rodaków.

 

Informacje dodatkowe:

Ankieta Olimpijska C-Date:

Międzynarodowa ankieta olimpijska została przeprowadzone dla C-Date przez Trend Research, Institut for Market and Communication Research GmbH w Hamburgu, w 12 krajach europejskich: Polsce, Francji Austrii, Belgii, Niemczech, Włoszech, Holandii, Finlandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii oraz w Brazylii. Badaniem objęto 32 290 osób w wieku od 18 do 50 lat, które wypełniły internetową ankietę w dniach 1 – 31 lipca 2012 r.

www.c-date.plzałożony w roku 2008, C-Date działa obecnie w 35 krajach na całym świecie. Jest obecnie numerem 1 wśród serwisów randkowych w zakresie relacji bez zobowiązań w Brazylii i Europie. Na całym świecie z usług C-Date korzysta 8 milionów mężczyzn, kobiet i par, chcących skorzystać z możliwości oferowanych przez niezobowiązujące relacje. Oparty o wyjątkowy system kojarzący, C-Date wykorzystuje informacje o osobistych preferencjach i pragnieniach swoich członków do wygenerowania wysoce trafnych wyników odpowiednich dla poszukiwanego rodzaju randki – flirtu, relacji erotycznej, czy spełnienia fantazji.

Źródło: PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *