Speed dating – nowa forma randkowania

Jeżeli poszukiwanie miłości staje się trudniejsze niż szukanie igły w stogu siana, a w myślach pojawiają się powątpiewania w jej istnienie, to jeszcze nie czas, aby się poddawać.

Kolejna nieudana randka, następny nietrafiony wybór partnera frustrują ze względu na poczucie zmarnowanych godzin i dni oraz zaangażowania. Moment zmęczenia tego typu procederem to idealny czas na poznanie i wypróbowanie nowej drogi – speed datingu.

Siła pierwszego wrażenia

Speed dating może wydawać się drogą na skróty. W końcu są to spotkania dla singli polegające na dobieraniu par, które odbywają kilkuminutową randkę, aby za chwilę wymienić towarzysza rozmowy. Odbywa się to kilkanaście razy w ciągu jednego wieczoru, a więc podczas około dwóch godzin można poznać sporą liczbę osób. Na pewno zaangażowanie jest mniejsze niż w przypadku randki, w której poświęca się ten sam czas wyłącznie jednej osobie, ale chroni to przed rozczarowaniem. Do tego szybkie randki to mniej zobowiązująca forma, oparta na pierwszym wrażeniu. W końcu w wielu sytuacjach, już po kilku minutach rozmowy wie się, czy chciałoby się poznać bliżej daną osobę i czy w ogóle możliwe jest nadawanie na tych samych falach. Brak zainteresowania nie będzie powodował niezręcznych sytuacji.

Więcej niż miłość

Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdańsk i inne większe miasta to bez wątpienia liderzy jeżeli chodzi o tego typu imprezy dla singli. Tam zainteresowanie jest większe między innymi ze względu na szczególny tryb życia – w biegu. Jak czytamy na stronie minirandki.pl, jest to doskonała odpowiedź na współczesne realia ciągłego braku wolnego czasu. Nie należy ich jednak postrzegać przez to jako mniej wartościowych. Inaczej nie znaczy gorzej. Spotkania dla singli to coś, czego powinien spróbować każdy, kto poszukuje miłości. Nie dają one gwarancji spotkania kogoś z kim spędzi się resztę życia, ale nieporównywalnie zwiększają na to szanse. Poza tym oprócz miłości można odnaleźć przyjaźń, dać się wciągnąć w pasjonujące rozmowy, poznać lepiej emocje innych, jak i swoje. Aby docenić speed dating trzeba to przeżyć samemu.

Warto zatem spróbować tej nowej formy randkowania. Kto wie, może właśnie tam poznamy swoją bratnią duszę? Poznaj opinie uczestników imprez speed dating, aby przekonać się, że jest to świetna zabawa. Więcej o zaletach szybkich randek możesz przeczytać między innymi na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *