Miski WC – Top 5 produktów wybieranych przez Polaków!

Podwieszane miski WC są popularne od dobrych kilkunastu lat. Można też śmiało powiedzieć, że modele te powoli wypierają stojące kompakty, które to wybierane są coraz rzadziej. Nie ma się czemu dziwić, bo właśnie miski WC wiszące posiadają wiele zalet, wyglądają estetycznie, idealnie nadają się do minimalistycznych wnętrz, a także dzięki nim łazienka wygląda na większą i jest dużo prościej wyczyścić podłogę pod sanitariatem. Jeśli chcesz poznać 5 najlepszych modeli misek WC – koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem!

Miska wisząca Laufen PRO A RIMLESS – numer jeden wśród ekspertów!

Eksperci, projektanci wnętrz, a także i klienci indywidualni chętnie wybierają miski WC Laufen PRO A RIMLESS. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ model ten zachwyca nie tylko swoją estetyką, ale także i parametrami technicznymi, które przekładają się na komfortowe użytkowanie miski. Laufen PRO A RIMLESS jest modelem bezkołnierzowym, dzięki temu nie posiada zakamarków, w których mogą namnażać się i gromadzić drobnoustroje. Poza tym miska Laufen posiada specjalny ogranicznik, który zapobiega rozchlapywaniu się wody. Woda rozchodzi się po wewnętrznym obwodzie, idealnie spłukując całą jej powierzchnię. Za bezproblemowe jej czyszczenie odpowiadają także zaoblenia oraz szkliwiona powierzchnia miski.

Nie bez znaczenia jest kształt miski WC Laufen. Właśnie ze względu na swój design idealnie sprawdza się w wielu współczesnych aranżacjach. Pasuje do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, klasycznych, a także utrzymanych w stylistyce skandynawskiej. Dzięki temu, że funkcjonalna miska WC wyposażona jest w zaawansowany system ukrytych mocowań, jej montaż i demontaż jest bezproblemowy.

Polecane miski WC podwieszane!

Oczywiście modeli, które cieszą się także dużym zainteresowaniem, posiadają dobre parametry techniczne oraz ciekawą estetykę jest dużo więcej. Zaliczyć można do nich:

  • Miska WC Deante Anemon,
  • Miska WC Roca GAP,
  • Miska WC Excellent JOKER,
  • Miska WC Massi Decos.

Modele te są pozbawione kołnierza wewnętrznego, to właśnie dzięki temu są bardziej higieniczne (nie ma miejsca, gdzie gromadzi się brud i rozmnażają drobnoustroje), ale także i bardziej ekologiczne podczas użytkowania. Do ich spłukiwania wystarczy mniejsza ilość wody niż w przypadku tradycyjnych kompaktów stojących.

 

 

Warto nadmienić, że wszystkie wymienione modele misek WC znajdują się w dobrej relacji między jakością a ceną. Także ten fakt ma wpływ na dany wybór produktów. Ze względu z kolei na estetykę sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach klasycznych, nowoczesnych oraz wszędzie tam, gdzie ważna jest odpowiednia jakość produktów oraz estetyka. Ze względu na dużą popularność wymienionych produktów, bez problemu można znaleźć opinie na ich temat, które często potrafią powiedzieć więcej niż obszerny opis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *