Potrzebna Ci tania drukarnia internetowa we Wrocławiu?

Co najbardziej cenimy w usługach drukarskich? Oczywiście ich jakość – chcemy by zlecenie było wykonane właściwie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Zwracamy również uwagę na czas – im szybciej, tym lepiej – oczywiście przy zachowaniu wszelkich standardów. Dla wielu z nas wciąż najważniejsza jednak jest cena – dopiero rozsądne zestawienie tych trzech czynników sprawia, że jesteśmy całkowicie pewni podjętej decyzji. Obecnie możemy być nawet bardziej wygodni niż kiedykolwiek wcześniej, zlecając cały proces za pomocą internetu i odbierając zamówienie od kuriera.

Oczywiście, rozwój technologiczny wpływa na ułatwienie nam rozmaitych czynności, a proces wykonawczy pewnych usług jest dzięki niemu niesamowicie transparentny, co pomaga zarówno Klientowi, jak i dostawcy. Nie inaczej jest w przypadku druku. Bardzo korzystnym czasowo rozwiązaniem jest druk online, tzn. taka sytuacja, w której dostarczamy drukarni materiały za pomocą maila, dzięki czemu na miejsce udajemy się dopiero po odbiór zamówienia lub zostajemy w domu i czekamy na przesyłkę! Jednocześnie na bieżąco kontrolujemy przebieg zlecenia, dzięki czemu efekt jest zbieżny z naszymi oczekiwaniami. Drukarnia KiD również przyjmuje planowane wydruki online i obsługuje korespondencję masową, czyli spakowanie wydruków w koperty i dostarczenie ich na pocztę. To niezwykle zaoszczedza czas i skraca cały proces, więc warto rozważyć druk online – zwłaszcza, że szeroki zakres usług jeszcze bardziej do tego zachęca.

Druk online – cyfra, offset i druk akcydensowy

Jeśli jesteśmy zainteresowani drukiem niskonakładowym, to najlepiej zdecydować się na druk cyfrowy. Niezależnie od tego, czy chodzi o plakaty, etykiety, naklejki, ulotki, wizytówki czy papier firmowy – ta technika zapewni powtarzalną jakość wydruku. Jeśli chodzi o ulotki Drukarnia KiD proponuje niespotykanie niską cenę pojedynczego egzemplarza. By jakość była jeszcze lepsza, można zdecydować się na druk pigmentowy. Opłacalny zwłaszcza w momencie, kiedy wiemy, że wydruk będzie oglądany z bliska. Jeśli zaś plakatu nie można przylepić taśmą i odpada użycie papieru samolepiącego, to w ofercie Drukarni KiD znajduje się również opcja druku na papierze adhezyjnym (naklejki z klejem niebrudzącym).

Jeśli celujemy w druk wysokonakładowy, to warto zdecydować się na druk offsetowy. Drukarnia KiD oferuje go do formatu B1, a każde zlecenie generuje certyfikowane cyfrowe proofy dla zachowania ciągłości jakości w całym nakładzie. Możliwy jest również druk akcydensowy do druków użytkowych i okolicznościowych.

Szybka i profesjonalna drukarnia online

Niezależnie od tego, czy chcesz wydrukować broszury, ulotki, plakaty, etykiety na słoiki z przetworami czy katalogi – wszystko możesz zlecić online i dostać pod swoje drzwi! Drukarnia KiD to profesjonalna i tania drukarnia internetowa, która świadczy także usługi dowozowe na terenie Wrocławia i okolic. 15 lat doświadczenia sprawia, że każde zlecenie jest wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły i spełnia wymagania Klientów. Przekonaj się sam i zapoznaj się z ofertą!

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *