Torebki Gucci. Ile kosztują? Czy można zaoszczędzić?

Gucci to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych domów mody. Początki tej marki sięgają lat 20 XX wieku, kiedy została ona założona przez Guccio Gucciego.

  1. Gucci torebki – skąd bierze się ich fenomen?
  2. Gucci torebki – ile kosztują i czemu są tak drogie?
  3. Gucci torebki – alternatywne torebki inspirowane

 

Pierwszy butik sygnowany logo GG pojawił się natomiast w 1938 w Rzymie. Od tego czasu firma niezwykle się rozwinęła, a jej produkty dostępne są w większości krajów na świecie. Jednym z najpopularniejszych produktów tej marki są rzecz jasna torebki, które renesans swojej popularności zaczęły przeżywać po upowszechnieniu się social mediów, gdzie stały się nieodłącznym atrybutem blogerek modowych. Nic więc dziwnego, że dla wielu kobiet są obiektem pożądania. Dlaczego tak się dzieje? Na jaki wydatek powinny przygotować się panie marzące o takiej torebce? Czy istnieją szanse na to, by związane z jej zakupem kosztem wydatki zminimalizować?

 

 

Gucci torebki – skąd bierze się ich fenomen?

Torebki Gucci swój kultowy status zawdzięczają wielu czynnikom. Najważniejszy z nich to z całą pewnością niezwykle dopracowane projekty, które cenione są przez znawców mody z całego świata. Równie istotny okazuje się na pewno wpływ postaci, które znamy z telewizji, kina i internetu. Z torebkami Gucci od lat chętnie pokazują się liczne gwiazdy, wśród których wymienić można między innymi aktorki, piosenkarki, prezenterki telewizyjne czy sportsmenki, a w ostatnich latach również youtuberki i instagramerki. Zainspirowane ich wyborami, po sygnowane logo Gucci  torebki sięgają też „zwykłe” kobiety. Warunek jest jeden – ich możliwości finansowe muszą pozwolić na sfinansowanie tego sporego przecież wydatku.

 

 

Gucci torebki – ile kosztują i czemu są tak drogie?

Torebki Gucci, jak przystało na produkty o absolutnie kultowym statusie, nie należą do najtańszych. Najprostsze – i niestety najmniej prestiżowe modele – kosztują około 3 tysiące złotych. Cieszące się ogromną popularnością w serwisie Instagram modele pikowane to natomiast wydatek ponad dwukrotnie większy. Innym popularnym modelem jest Gucci Zumi – ten kosztuje około 10 tysięcy złotych. To jednak tylko najtańsze z modeli, które znajdziemy w ofercie włoskiej marki. Są w niej również torebki kosztujące 25, a czasem nawet prawie 60 tysięcy złotych.

 

Gucci torebki – alternatywne torebki inspirowane

Czy jednak panie, które nie mogą pozwolić sobie na tak kosztowny zakup muszą zrezygnować z marzeń o zakupie torebki Gucci? Okazuje się że nie. Jednym z dostępnych rozwiązań jest skorzystanie z możliwości oferowanych przez rynek wtórnym, na którym można znaleźć naprawdę ciekawe oferty. Inną opcją jest zakup torebki inspirowanej, która bardzo przypomina projekt Gucci, ale nie na tyle, by naruszyć prawa autorskie.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *