Promocje wiosenne w świecie bukmacherów – załap się i ty!

Wiosna to czas, gdy większość z nas, nastrojona pozytywnie coraz ładniejszą pogodą, chętniej podejmuje się nowych wyzwań: uprawiamy sport na świeżym powietrzu, staramy się zdrowiej żyć, a także jesteśmy bardziej skłonni do próbowania nowych rzeczy. Jeżeli zakłady bukmacherskie zawsze nas ciekawiły i chcieliśmy spróbować swoich sił, ale nie wiem od czego zacząć, kwiecień jest dobrym czasem na to przedsięwzięcie – nie tylko będziemy mogli przetestować nasze szczęście w obstawianiu zakładów, ale także możemy liczyć na ciekawe bonusy i promocje na start.

 

1. Bonusy w Totolotku

2. LvBet nie zostaje w tyle

3. Dbaj o swoje kupony – graj z legalnymi operatorami

 

Bonusy w Totolotku

Aby móc zrealizować bonusy, wystarczy założyć konto w serwisie. Wśród dostępnych opcji czekają na nas takie perełki, jak 20 zł za rejestrację bez konieczności wpłacania depozytu, bonus na start do 1500 zł, bezpieczny kupon w postaci zwrotu do 50 zł i wiele innych. Totolotek kod promocyjny jest banalnie prosty w uzyskaniu – nie dość, że jedynym warunkiem jest zarejestrowanie się na platformie, to jeszcze nawet nie musimy wpisywać kodów promocyjnych – wystarczy wybrać jedną z dostępnych opcji, wedle naszego upodobania.

LvBet nie zostaje w tyle

Wiosenne bonusy rozdaje także jeden z największych bukmacherów działających legalnie w Polsce. LvBet kod bonusowy to między innymi możliwość złapania 20 zł bez depozytu, zakład za 20 zł na sporty wirtualne, bonus na start do 1500 zł czy tzw. bezpieczny kupon. Jak zdobyć bonusy? Wystarczy przy rejestracji podać odpowiedni, interesujący nas kod, aby nasze konto zostało zasilone promocyjnymi środkami.

 

Dbaj o swoje kupony – graj z legalnymi operatorami

Oferty powyższych bukmacherów są atrakcyjne nie tylko dlatego, że możemy uzyskać dodatkowe środki tylko dzięki rejestracji. Wymienieni operatorzy przede wszystkim działają na terenie Polski legalnie, co oznacza że nie musimy martwić się o bezpieczeństwo naszego depozytu, jak i kwestii rozliczeń podatku za wygrane zakłady. Aby bukmacher mógł działać zgodnie z prawem na terenie naszego kraju, potrzebuje odpowiedniego pozwolenia udzielanego przez Ministra Finansów. Taka informacja powinna być także łatwo dostępna na stronie operatora, abyśmy mogli bez problemu ją znaleźć. Jeżeli mamy pewność, że platforma z której chcemy skorzystać jest legalna, nie musimy obawiać się o to, czy nasze wygrane zostaną wypłacone. W takim wypadku pozostaje nam jedynie zdobyć trochę wiedzy na temat interesującego nas sportu i przetestować ją w momencie obstawiania zakładów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *