Książka, która pozwoli każdemu odmienić postrzeganie życia na Ziemi

PRZEKAZY WSZECHŚWIATA – książka, która pozwoli każdemu odmienić postrzeganie życia na Ziemi oraz jego aspektów.

Zajmiemy się dzisiaj zagadnieniem komunikacji we Wszechświecie. Nie chodzi jednak o typowo materialną formę odbioru Kosmosu, który widzimy, czy w jakikolwiek sposób możemy zmierzyć lub też zbadać. Praktycznie, od zawsze ludzie zastanawiali się, czy istnieją sami we Wszechświecie. Czy może jednak gdzieś w Kosmosie istnieje inne, inteligentne życie? Biorąc pod uwagę jego ogrom, niezmierzone przestrzenie i niezbadane ciała niebieskie, wielu mieszkańców Ziemi przyznaje, że byłoby wielką ignorancją twierdzić, iż tylko nasza planeta jest zamieszkała.

Jesteś gotowy, aby poczuć energię z innych wymiarów?

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/jestes-gotowy-aby-poczuc-energie-z-innych-wymiarow/

Otwierając nasz umysł i serce, jesteśmy w stanie zaakceptować istnienie innych cywilizacji. Więc jeśli już akceptujemy inne byty, mniej lub bardziej materialne, czy też niematerialne, istniejące w jakiejkolwiek formie, możemy zadać sobie następne pytanie. Czy istnieje możliwość, że Istoty z odległych przestrzeni Wszechświata kontaktują się z nami, wysyłają do nas wiadomości, czy nawet nas odwiedzają? Wielu ludzi, zapewne oczekuje, że Istoty, które odwiedzają Ziemię, staną pewnego razu przed nami, pomachają nam i rozpoczną jakąś konwersację. Oczywiście mamy różne wiadomości, świadków zdarzeń, osoby, które przeżyły bliskie kontakty trzeciego, czwartego czy nawet piątego stopnia.

Jeśli jednak, z nieznanych nam powodów, obce Istoty wybrały inną formę kontaktu? Jeżeli tą formą kontaktu jest przesyłanie energii, która może być odbierana, przetwarzana i zapisywana jako ważne informacje, przekazy?

Czy bylibyście gotowi na taki odbiór informacji? Czy jesteś gotowy, aby poczuć energię z innych wymiarów? Aby odczuć energie, które przychodzą do nas ze Wszechświata? Czy jesteś chętny na zapoznanie się z treścią słów i przekazów przez nie utworzonych? Każdy chce wiedzieć skąd pochodzi, jaki jest sens jego istnienia, dokąd zmierza czy istnieje dusza, czy istnieją inne Istoty, inne światy. Na te i inne zagadnienia znajdziesz odpowiedzi w książce, która powstała dzięki właśnie takim informacjom ze Wszechświata.

Małgorzata Król, która zapisuje te informacje, zostaje narratorem, a nie autorem książki PRZEKAZY WSZECHŚWIATA. Dlatego, iż przypadło jej w udziale zapisywać informacje, które utworzyły przepiękne przekazy.

PRZEKAZY WSZECHŚWIATA – MAŁGORZATA KRÓL

http://www.psychoskok.pl/produkt/przekazy-wszechswiata/

Pomiędzy przekazami umieszczona jest właśnie narracja, aby czytelnik mógł lepiej pojąć strukturę powstania całego zagadnienia. Wiedza przekazana przez Istoty Świetliste oraz Istoty, które przedstawiają się jako Elkurianie, ma wartości ponadczasowe, pozwala na przebudzenie części naszej Świadomości – naszego prawdziwego Ja, obecnie zamieszkującego w ludzkim ciele. A co za tym idzie, zrozumienie transformacji wielowymiarowości naszej Istoty oraz otaczających nas zmian i wydarzeń, które nastąpiły, następują i nadejdą niedługo.

Słowa, które zapisuje autorka, są dokładnie takimi, jakie powstają w wyniku spływu energii. Czasem mogą wydawać się niezrozumiałe, czy też nielogiczne. Są jednak notowane w takiej formie, w jakiej przychodzą. Czasami przekaz jest zapisany w dwóch różnych momentach. Zdarza się, że energia zanika. Pojawia się po kilku dniach i następuje kontynuacja zapisu owego, już wcześniej rozpoczętego przekazu. Spływ energii jest powtarzany, aż do momentu, kiedy zostaje zapisane ostatnie słowo. Energia, która spływa, potrafi przybierać różną formę. Najczęściej jest odczuwalna niczym słup światła, o różnej średnicy. Czasem pojawia się po prostu, niczym mgła, a czasem jest rozpoznawalna w postaci kół przechodzących, jakby skanujących. Oczywiście nie jest odczuwalny przy tym ból czy strach. Jest to przyjemne uczucie, dające poczucie ciszy i spokoju.
Potrzeba zapisania i opublikowania tych przekazów była tak wielka, iż powstała książka pod tytułem PRZEKAZY WSZECHŚWIATA.

Książka ta jest polecana Wszystkim. Pomaga poszerzyć własne horyzonty, inaczej spojrzeć na świat, ludzi. Pomaga odnaleźć spokojniejsze, bardziej harmonijne życie.

Na zakończenie, wypowiedź autorki, Małgorzaty Król:

Rozumiem, że niektórzy ludzie podchodzą z dystansem do pewnych zagadnień, szczególnie takich, których nie rozumieją. Ważna jest otwartość umysłu, ale przede wszystkim otwartość serca. Istotne jest też pragnienie dowiedzenia się czegoś więcej o sobie samym oraz otaczającej nas alternatywnej rzeczywistości, niekoniecznie dostrzeganej przez ludzkie zmysły. Jednak czy fakt, że czegoś nie widać, lub nie słychać dyskwalifikuje dane zagadnienie? Ważne jest otworzenie się na przeżycia ludzi, którzy mają takie możliwości i umiejętności. Ja, po prostu do nich należę. Niczego nie chcę wpajać na siłę, ale wokół nas jest tyle niewyjaśnionych przez naukę zdarzeń, że warto się z nimi zapoznać. Choćby z chęci poszerzenia własnych horyzontów i co za tym idzie, odmiennego postrzegania swego życia oraz innych.

Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *