Usługi wydawnicze – wydanie książki

Usługi wydawnicze to kompleksowa obsługa dla niezależnych autorów, którzy oczekują najwyższej jakości obsługi oraz przygotowania swojej książki do druki ale także jej dystrybucja i marketing.

Dla wielu niezależne publikowanie jest krokiem w kierunku zdobycia tradycyjnej oferty wydawniczej; inni wolą samodzielne publikowanie, ponieważ otrzymują wyższe honorarium od sprzedaży i zachowują pełną kontrolę nad swoimi prawami. Publikowanie niezależnie pozwala także ustalić cenę książki i wprowadzić na rynek. Niezależnie od powodów, dla których zdecydujesz się publikować niezależnie, każdy samoblokujący się autor musi zastanowić się na wykupem dodatkowych usług wydawniczych.

Poznaj ofertę dla autora – http://www.psychoskok.pl/oferta/#ofertadlaautorow

 

Korekta, redakcja

Usługa zawiera korektę dokonaną doświadczonych redaktorów.

Oferujemy pełną usługę redakcyjną. Posiadamy zespół profesjonalnych redaktorów, którzy pomogą Ci ulepszyć Twoją pracę i przygotować ją na rynek. Wzywamy wszystkich autorów do profesjonalnej edycji ich książek, aby dać im jak najlepszą szansę na sukces – jeden z elementów usług wydawniczych to korekta i redakcja.

Pamiętaj, że edytowanie własnej pracy jest bardzo trudne, więc jeśli zdecydujesz się nie korzystać z profesjonalnego edytora, powinieneś mieć jak najwięcej osób, zaproponują sugestie i poprawki.

Przygotowanie książki do publikacji literackiej może być męczącym zadaniem. Specjaliści, mogą pomóc przekształcić Twoją pracę w publikację i materiały gotowe do druku i wprowadzenia na rynek.

Usługi redakcyjne pomogą Ci poprawić i poprawić czytelność i jakość Twojej książki.

 

Usługi wydawnicze to także:

Okładka

Nasi projektanci współpracują z Tobą, aby stworzyć oryginalną i przyciągającą wzrok okładkę do książki.

Skład

Przygotowuje książkę aby była gotowa do druku. Formatowanie i projektowanie to kluczowe elementy czytelności i ogólnego wpływu Twojej książki na czytelnika. Jest tez konieczne do przygotowania publikacji do druku.

Druk książki

Gotowa książka musi zostać wydrukowana – druk w korzystnych, atrakcyjnych cenach.

Dystrybucja

Wprowadzenie książki do obiegu i sprzedaży.

Konwersja ebooka

Skład książki do formatów epub, mobi i pdf oraz wprowadzenie do sprzedaży w księgarniach internetowych.

Magazynowanie, rozliczanie, logistyka

Książka drukowana musi być magazynowana, to także logistyka związana z wysyłkami do hurtowni, księgarni.

Usługi marketingowe książki

Jeśli chcesz, aby Twoja własna książka została sprzedana, konieczny jest plan marketingowy. Musisz wiedzieć, jaki rodzaj promocji najlepiej pasuje do Twojego gatunku, aby zwiększyć potencjał sprzedaży.

 

——————–

Oprócz głównego programu wydawniczego, Wydawnictwo Psychoskok wydaje książki i inne publikacje na zamówienie – w ramach usługi wydawniczej. Możemy przygotować książkę, ebook na podstawie ukończonego manuskryptu. Oferujemy również usługi w ramach wydania hybrydowego jako pełną, kompleksową usługę. Możliwe jest też wydanie książki w ramach pełnego finansowania przez wydawnictwo.

Chcielibyśmy Ci pomóc!

Cieszymy się z możliwości pomocy w twoich publikacjach.

Twoja książka jest dziełem miłości. Chcesz, aby Twoja książka była idealna, a czytelnicy zasługują na najlepszą możliwą jakość czytania, jaką możesz dostarczyć. Opublikuj i rozpowszechniaj swoją książkę wśród czytelników.

Zastanawiasz się
gdzie i jak wydać książkę?

kompleksowa usługa wydawnicza i dystrybucyjna

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *