Skuteczne odwadnianie w budownictwie – pompy PRORIL

W przemyśle budowlanym liczy się skuteczność i wytrzymałość. Intensywne opady atmosferyczne zalewające wykopy powodują pojawienie się wód gruntowych w wykopach, które skutecznie uniemożliwiają wykonywanie dalszych prac budowlanych. Zachodzi wówczas konieczność odprowadzenia wody z zalanych wykopów. Zazwyczaj do większość prac odwadniających wykopy stosowane są lekkie pompy odwadniające, które doskonale sprawdzają się w odprowadzaniu małych ilości wody. W innych sytuacjach stosuje się duże pompy budowlane o wysokich wydajnościach zdolne szybko wypompować znaczne ilości wody.

Profesjonalne pompy budowlane

Warunki panujące na placach budowlanych są trudne, a to oznacza, że pompy pracujące w budownictwie musi cechować niezawodność, skuteczność oraz podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki ścierające.

Pompy odwadniające PRORIL wyróżnia nowoczesny design połączony z przemyślaną i opartą na latach doświadczeń technologią konstrukcyjną. Zwarta i wytrzymała budowa, doskonałe parametry techniczne, niezawodność oraz wykorzystanie zaawansowanej technologii stali chromowej AcrSTech, stawiają je w czołówce profesjonalnych pomp budowlanych.

 Lekkie pompy odwadniające PRORIL.

 

Seria PRORIL TANK

Pompy TANK zostały zaprojektowane z myślą, by sprostać wszystkim zadaniom w pracy w budownictwie. Te duże pompy budowlane przystosowane są do pracy ciągłej o dużych wydajnościach, przeznaczone do zadań specjalnych w budownictwie. Projektanci pomp TANK wielokrotnie wykazali już swoją skuteczność i niezawodność pracując w różnych obszarach budownictwa lądowego.

Seria PRORIL SMART

Pompy SMART to lekkie pompy odwadniające, o doskonałej wydajności, niskim zużyciu energii i łatwej konserwacji. Zaprojektowane z myślą by sprostać wielu zadaniom. SMART mogą być intensywnie użytkowane na placach budowlanych, w odwadnianiu wykopów. Doskonale sprawdzają się w odwadnianiu budynków, pomieszczeń użyteczności publicznej, a także w różnych obszarach przemysłu. To lekkie i łatwe  w obsłudze pompy nadające się tam, gdzie zachodzi potrzeba odwodnienia. Uzupełnieniem serii SMART są pompy X-SMART wykonane ze stali nierdzewnej 304, które mogą pracować w trudnych warunkach korozyjnych.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *