Nie oceniaj książki po okładce

Chyba każdy zna to przysłowie i nie zawsze tyczy się ono samych książek. Wypowiadamy to, kiedy chcemy podkreślić, że w życiu nie liczy się to, co widziane na pierwszy rzut oka. Powinniśmy zwracać uwagę na wnętrze. Podobnie jest z książką. To nie okładka, ale treść powinna do nas przemówić! Bo MOC drzemie w TREŚCI!

 Nie ocenia się książki po okładce

W rzeczywistości bywa inaczej. Niestety!!!

Bo kiedy już trafimy między regały, (czy to czytelni, czy księgarni) swoich ulubionych gatunków. To po które czytadło sięgniemy chętniej:

  1. książkę opatrzoną śliczną okładką i opatrzoną czcionką, która sprawi, że będzie się dobrze czytać, czy…
  2. książkę okładką wyglądającą jak pierwsze lepsze, niezbyt korzystnie wybrane zdjęcie.

Cóż. Nie czarujmy się, wybór będzie jasny w większości przypadków. Nikt nie wczytuje się w treść czy opis, na pierwszy rzut oka. Bo nas czytelników, prócz gatunku, fabuły, okładki wręcz fascynują. Każdy lubi popatrzyć na estetyczną oprawę graficzną.

Łamiemy stereotypy…

Wydawnictwo Psychoskok łamie stereotypy, pragnie by czytelnik zasmakował w treści. Zamiast miłośnik książek spojrzeć na okładkę i czasem definitywnie przekreślić, to co nie zawsze od razu można ocenić za dzieło godne uwagi, jego zadaniem będzie …

… przeczytać opis

Każda z proponowanych przez wydawnictwo kolekcja „tajemniczych książek” swoją zawartość zdradza jedynie krótkim opisem na opakowaniu. Starannie zapakowana w tradycyjny szary papier i ręcznie opisana. A wszystko po to, aby kupowanie książek stało się jeszcze większą frajdą!

To doskonała forma promocji książki. Idealne na prezent-niespodziankę albo tajemniczy podarunek dla siebie.

Bo moc drzemie w treści…

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/moc-drzemie-tresci-czyli-oceniaj-ksiazki-okladce

To znakomity sposób na promowanie akcji „Nie oceniaj książki po okładce”. “Tajemnicze książki”  cieszą się dużym zainteresowaniem czytelników, są znakiem rozpoznawczym Wydawnictwa Psychoskok na Targach Książek na których jako pierwsi zapoczątkowaliśmy tego typu promocje książki.

Poznaj kolekcję „tajemniczych książek” 

http://tylkorelaks.pl/74-nie-kupuj-ksiazki-po-okladce

Podczas Warsaw Book Show Wydawnictwo Psychoskok będzie prowadzić sprzedaż “tajemniczych książek” przy stoisku Wydawnictwa Psychoskok. 

Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.